x-kom hosting

Zawieszanie kompa Win 10 pro 64 bit

matuk1233
utworzono
utworzono

Witam wszystkich użytkowników forum! 

Proszę o wyrozumiałość to mój pierwszy post.

 

Mój problem przedstawia się następująco mam win 10 Pro 64 bit, gdy gram  tylko i wyłącznie w wiedźmina 3 to w różnych odstępach czasowych zawiesza pc i pomaga tylko reset

w innych grach tego nie mam a gram w takie gry np Sekiro lub monster hunter world lub bf3 i nie ma problemu z tymi grami. Dodam logi z temperatur jak i napięć na mobo . Mój sprzęt na zdjęciu. Dodam że dysk zasilacz i chłodzenie kupione niecały miesiąc temu. Temperatury w stresie nie przekraczają na procesorze 55 stopni a na grafice 70.

Opis sprzętu to: 

ssd good ram 250 gb

msi gaming x gtx 970

ram 8 gb  corsair 2 x 2 gb 1333mhz plus 4 gb samsung 1333mhz

mobo msi b85m-g43

zasilacz silentiumpc vero l2

chłodzenie cpu fortis 3

obudowa genesis titan 800 

 

Bardzo dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam 

napiecia i temp procka.png

Bez tytułu.png

55875392_2282498865339084_5347765094233145344_n.jpg

Caduceus
komentarz
komentarz

Witaj!
Jeśli dobrze rozumiem - problem nie występuje w żadnych innych grach oprócz Wiedźmina?
Jeśli tak to problem na pewno jest związany konkretnie z tą grą, a nie ze sprzętem czy systemem, po pierwsze i najważniejsze odinstaluj Wiedźmina i zainstaluj na nowo, zreinstaluj tez sterowniki do karty graficznej, Zanim to jeszcze zrobisz sprawdź czy jak zmienisz ustawienia graficzne np. na niskie to czy jakkolwiek to wpłynie na problem i nadal będzie się pojawiał, generalnie albo jest to źle zainstalowana gra, niespójność plików gry albo coś związanego ze sterownikami karty.
Pozdrawiam!

matuk1233
komentarz
komentarz
4 minuty temu, Caduceus napisał:

Witaj!
Jeśli dobrze rozumiem - problem nie występuje w żadnych innych grach oprócz Wiedźmina?
Jeśli tak to problem na pewno jest związany konkretnie z tą grą, a nie ze sprzętem czy systemem, po pierwsze i najważniejsze odinstaluj Wiedźmina i zainstaluj na nowo, zreinstaluj tez sterowniki do karty graficznej, Zanim to jeszcze zrobisz sprawdź czy jak zmienisz ustawienia graficzne np. na niskie to czy jakkolwiek to wpłynie na problem i nadal będzie się pojawiał, generalnie albo jest to źle zainstalowana gra, niespójność plików gry albo coś związanego ze sterownikami karty.
Pozdrawiam!

Raczej nie gdyż mam nowe sterowniki. 

Bez tytułuasd.png

Caduceus
komentarz
komentarz

Możesz sprawdzić spójność plików gry?

matuk1233
komentarz
komentarz
3 minuty temu, Caduceus napisał:

Witaj!
Jeśli dobrze rozumiem - problem nie występuje w żadnych innych grach oprócz Wiedźmina?
Jeśli tak to problem na pewno jest związany konkretnie z tą grą, a nie ze sprzętem czy systemem, po pierwsze i najważniejsze odinstaluj Wiedźmina i zainstaluj na nowo, zreinstaluj tez sterowniki do karty graficznej, Zanim to jeszcze zrobisz sprawdź czy jak zmienisz ustawienia graficzne np. na niskie to czy jakkolwiek to wpłynie na problem i nadal będzie się pojawiał, generalnie albo jest to źle zainstalowana gra, niespójność plików gry albo coś związanego ze sterownikami karty.
Pozdrawiam!

 

1 minutę temu, Caduceus napisał:

Możesz sprawdzić spójność plików gry?

pliki zgodne 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.