x-kom hosting

Pomóżcie dla zielonego : )

Dude
utworzono
utworzono

Nie wiedziałem, gdzie to umieścić więc dałem tutaj. :)

Trochę tego dużo, ale przeczytajcie. :-P

Cześć to mój pierwszy post, ale mniejsza z tym. :-)

Komputerek ma już swój wiek kupiłem go ok. 7 lat temu (można powiedzieć w tamtym tysiącleciu :mrgreen: ).

Sprzęcik:

- Procesor Intel Celeron MHz ( 9 x 67 ),

- Płyta główna Chaintech 6VIA3,

- Karta graficzna Geforce 4,

- ponad 300 SD ram,

Więc... Początkowo komp dobrze się sprawował, można to prosto przedstawić na grach. Grałem w Q2, starcrafta, diabelko itp. itd.... Lecz pewnego dnia złożyłem neostrade był to chyba 2003 :mrgreen: i wszystko dobrze nawet chodziło ale zaczęło zwalniać. Choć z czasem zmieniałem neo na coraz szybsze (128 -> 256 -> 512 kb/s) to komp chodził tak samo a nawet wolniej :-P . Teraz nawet Quake mi się tnie, a o graniu przez net mogę tylko pomarzyć. Do tego kłopot z filmami, dużo mi nie chce działać zwłaszcza te z dobrą jakością ( ze sterownikami już się dużo bawiłem ;-) ) Filmiki np.na you tube też nie działają w tym sensie że załadują się bardzo szybko nawet bezpośrednio można "oglądać", ale cholernie tnie się zarówno dźwięk jak i obraz. Jak myślicie co to może być? Dużo osób pisało że to neostrada muli na słabych komputerach, no i że urządzenie na USB też robią swoje (modem speedtouch), ale aż tak? Warto jeszcze dodać, że po wyłączeniu modemu szybciej chodzi, ale i tak gry się tną, choć w mniejszym stopniu. Jeżeli wyłączę modem i nie mam neostrady (zrobiłem inne połączenie) to co mi zwalnia? ... Może komputer się zestarzał, albo wada sprzętu? Pomóżcie i nie piszcie : " zmień komputer ", bo mam znajomego który na słabszym sprzęcie gra w fifke '07. <lol2> :-P

Pozdrawiam i z góry dziękuję, Martin ;-)

P.S.

Jeszcze jedno - Windows.

Obecnie mam 2000, ale to tylko od 3 tygodni. Wcześniej miałem XP praktycznie to samo.

Fafu
komentarz
komentarz

Odinstaluj program od neostrady, bo on strasznie muli kompa :) Zainstaluj same sterowniki. Nie wiem czy w 2000 jest dial-up, ale jeśli nie ma to trzeba jakichś programów szukać.

pozdrawiam

Dude
komentarz
komentarz

Faktycznie masz rację, zrobiłem to już dawno. Zainstalowałem neostrade, bo potrzebne mi były sterowniki, ale potem ją wywaliłem i utworzyłem inne połączenie. Trochę to dało, ale tu trzeba zrobić coś innego. Może jakieś inne pomysły? :)

edit:Co to jest ten dial-up?

Fafu
komentarz
komentarz

Dial-up to jest że łączysz się przez aplikacje w windowsie. Wpisujesz dane od neostrady, dajesz połącz i chodzi bez aplikacji neo.

tazman
komentarz
komentarz

Dodatkowo , wyczyść rejestr z błędów ccreg cleaner, zdefragmentuj dysk, zoptymalizuj ram

Dude
komentarz
komentarz

Wszystko robiłem. Powiedz mi tylko jak zoptymalizować ram :o

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.