x-kom hosting

Ile trwa Windows 10 nie aktywowany kluczem?

Shark-7IQ
utworzono
utworzono

Witam, ile trwa zainstalowany system w10 home ale nie aktywowany kluczem ? 

Gawel
komentarz
komentarz

Bez aktywacji możesz go używać przez 30 dni. Potem funkcje zostaną ograniczone np. brak aktualizacji

Shark-7IQ
komentarz
komentarz

@Gawel a jak minie te 30dni bez aktywacji to nie będę mógł korzystać z komputera, grać?

Gawel
komentarz
komentarz (edytowane)

Tak szczerze to nie wiem. Na pewno będą co chwila wyskakujące komunikaty, żeby aktywować system. Może to wpływać na działanie gier, programów

Oakana
komentarz
komentarz

Jest sposob na Janusza 

Co 30 dni instalujesz windowsa od nowa XD

Shark-7IQ
komentarz
komentarz

Niby tak ale wtedy i wszystko instalować trzeba od nowa ... a tak w ogóle to jak minie te 30dni to wszystko co zainstalowałem/zrobiłem w windowsie zniknie mi po aktywacji czy nie ?

bemol911
komentarz
komentarz

Pobierz sobie testową wersję Windowsa 10 Enterprise, jest ona ważna przez 90 dni.

Po upływie tego czasu nadal będziesz mógł korzystać z komputera, nie będziesz musiał nic instalować od nowa. 

Shark-7IQ
komentarz
komentarz (edytowane)

@bemol911 A czym się różni wersja Enterprise od Home ? takie najważniejsze cechy ... A po 90 dniach to będę potrzebował aktywacji żeby korzystać z kompa ?

 

Edit: Można wybrać tą wersje podczas instalacji z narzędzia micosoftu ? (bootowalny pendrive)

 

bemol911
komentarz
komentarz
2 minuty temu, Shark-7IQ napisał:

A czym się różni wersja Enterprise od Home ? takie najważniejsze cechy ...

https://www.microsoft.com/pl-pl/windowsforbusiness/compare

 

2 minuty temu, Shark-7IQ napisał:

A po 90 dniach to będę potrzebował aktywacji żeby korzystać z kompa ?

 

Nie ale bez aktywacji przestaną działać takie opcje jak np. personalizacja(opcje będą zaszarzone) i nie będziesz otrzymywać aktualizacji

Shark-7IQ
komentarz
komentarz

@bemol911 Z tego co widzę nie ma takiej wersji w instalatorze win 10 poniżej zdjęcie z wersjami 

win.png

bemol911
komentarz
komentarz

To zainstaluj wersje PRO, po zakończeniu okresu próbnego będzie to samo. 

Shark-7IQ
komentarz
komentarz

Czyli jak wersja PRO minie to nie będę musiał aktywować systemu itp i dalej będę mógł korzystać z kompa ?

bemol911
komentarz
komentarz

Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak

Shark-7IQ
komentarz
komentarz

Dziękuję Ci bardzo I sorry jak zadałem za dużo pytań w tym temacie 

 

  • 2 miesiące później...
Kris220
komentarz
komentarz

Czy takie korzystanie z systemu jak pisaliście powyżej jest legalne? Jeśli tak, jeśli wszystko jest legalne to nie potrzeba kupować wcale systemu w takim razie. Po co wydawać 500 zł jak można mieć za darmo? A bez aktualizacji się obejdzie. Więc jak to jest?

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.