x-kom hosting

Czy ta karta jest dobra?

patryk999
komentarz
komentarz

jak na AGP to tak

nazir
komentarz
komentarz

Jest lepsza bo ma szynę 256 bitową.

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Ten 6600 będzie szybszy.

nazir
komentarz
komentarz

Może i ma szybsze pamięci, ale ten XT ma zablokowane potoki które dają się odblokować i będzie 6800GT.

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Nie można zapominać o tym, że odblokowane potoki wcale nie muszą być sprawne...

nazir
komentarz
komentarz

Ale większość jest sprawnych, mój znajomy pracuje na niej na odblokowanych potokach i (prawie) każda gierka na maksymalnych detalach działa płynnie.

FrogsterPL
komentarz
komentarz

No ok, ale jak się okażą niesprawne, to będzie na Ciebie :D Ja spadam, będę jutro.

grohan
komentarz
komentarz

dzwoniłem do taty i powiedział że lepiej poczekamy trochę i kupimy:

http://www.allegro.pl/item170914992_galaxy...zalman_agp.html

Mam teraz takie pytanie czy z tą kartą, amd althon XP ok.2500 barton i 1gb ram to czy pogram sobie przyzwoicie w gothica 3 ?

nazir
komentarz
komentarz

Jak już kupujesz 7300 to bierz wersję z pamięciami 1.2ns myślę że się opłaca w końcu większe taktowania, czyli wyższa wydajność w grach.

grohan
komentarz
komentarz

A ten 7300gt 128mb jest lepsze od 6800gt lub innych 6800?

nazir
komentarz
komentarz

Jest lepsze. Ale 7300GT 256/128 1.2ns byłoby najlepszym wyborem.

grohan
komentarz
komentarz

A masz jakiś link na allegro ?

nazir
komentarz
komentarz

Możesz jeszcze dozbierać trochę pieniędzy i kupić już "wypasioną" kartę http://www.allegro.pl/item169211449_galaxy...px8_zalman.html

Niestety, ale na allegro nie ma takich kart (może wcale takich nie ma) mogłem się pomylić możesz kupić 7300GT z pamięciami 1.4ns, na pewno jest to lepsza propozycja od kart graficznych z serii 6xxx.

FrogsterPL
komentarz
komentarz

nazir, wersja 1,4ns nie jest szybsza. Ma takie same taktowania. Jej zaleta to lepsza podkręcalność, jak ktoś nie zamierza kręcić to lepiej niech zaoszczędzi kasę.

Odradzam kupno 7600 GS. Ten procesor (Athlon XP 2500+) nie wykorzysta w pełni tej karty. Galaxy GeForce 7300 GT GDDR3 będzie "akurat". Wersja 1,4ns wystarczy.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.