x-kom hosting

Kopiowanie stron

oskar4774
utworzono
utworzono

Cześć, chciałbym się was zapytać jak skopiować stronę internetową. Mój problem polega na tym, że chciałbym skopiować strone gdzie mam konto i tam po zalogowaniu się mam dostęp do określonych rzeczy(np. tekst jakiś).

Próbowałem programem HTT Track, ale on nie ma dostępu do tych "rzeczy, które są po zalogowaniu".

 

Oczywiście jest to do użytku własnego ;)

Caduceus
komentarz
komentarz

Oj trudno będzie coś takiego zrobić, bo w obecnych czasach większość kodu strony zawarta jest w zewnętrznym CSSie. Jeżeli już, to możesz przez "Pokaż źródło strony" w przeglądarce skopiować HTML, ale do zewnętrznego CSSa czy JavaScripta zwyczajnie nie masz możliwości by się dobrać.

  • Dziękuję 1
oskar4774
komentarz
komentarz

Okej, dzięki za odpowiedź, będę szukał innych rozwiązań :D

Caduceus
komentarz
komentarz

Popróbuj może jeszcze tym HTTrackiem, ale trudno będzie skopiować coś, co nie wczytuje się po Twojej stronie tylko po stronie hosta.

Anawa
komentarz
komentarz
33 minuty temu, oskar4774 napisał:

on nie ma dostępu do tych "rzeczy, które są po zalogowaniu"

W takim przypadku program musiałbym sam się zalogować i dopiero wtedy pobrać treść, która Cię interesuje... w innym przypadku to trzeba by to robić ręcznie, czyli albo zapisywanie stron albo robienie screenshotów albo metoda kopiuj-wklej... ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.