x-kom hosting

POMOCY! PRZYWRÓCONO WIN 10 STANU POCZĄTKOWEGO

Bandyta1994
utworzono
utworzono

witam, 
Mój dziadek dziś coś pogrzebał w swoim komputerze, na pulpicie posiadał ważne dane...
Prawdopodobnie przywrócił system do wersji początkowej ( Windows 10)

W panelu sterowania wszystkie programy zainstalowane są z wczorajszą datą.

Pytanie brzmi czy da się to jakoś odkręcić ? Cofnąć do stanu z przed przywrócenia? Aby móc odzyskać dane które tam były ?

Programów Worda itp . również nie ma. 

koomputery_pl
komentarz
komentarz

A były automatycznie tworzone punkty przywracania systemu?

Bandyta1994
komentarz
komentarz

Właśnie nie za bardzo wiem jak to sprawdzić , znając życie pewnie nie..

koomputery_pl
komentarz
komentarz

No to trzeba sprawdzić. Jaki Windows?

Bandyta1994
komentarz
komentarz

windows 10

 

koomputery_pl
komentarz
komentarz (edytowane)

Kliknij lupę obok znaczku START w lewym dolnym rogu i wpisz "Utwórz punkt przywracania". Jak znajdzie to kliknij. Następnie w otwartym okienku kliknij "Konfiguruj". Jeżeli jest zaznaczone "Włącz..." to tworzenie punktów przywracania systemów było włączone.

Bandyta1994
komentarz
komentarz

niestety nie było włączone

 

koomputery_pl
komentarz
komentarz

Bardzo mi przykro ale jedyną opcja na odzyskanie danych to skorzystanie z usług firmy odzyskującej dane. Da się odzyskać o ile dane nie zostały nadpisane. To jest koszt min. kilkuset zł a efekt niepewny. Zalecam włączyć opcję tworzenia punktów przywracania systemu, choć to i tak może nie zadziałać na dane, raczej bardziej na ustawienia systemu i programy. Na dane jedyną opcją jest własny backup lub backup w chmurze, np. od Google.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.