x-kom hosting

Ile za nowy telefon

MorfeuszQ
utworzono
utworzono (edytowane)

Niedługo będzie kończyć mi sie oferta w orange mix 50 zl na 3 lata dla firm , i za bardzo nie łapie sie w tym ale zawsze jak kończy ci sie oferta to możesz wziąć telefon bardzo tanio, i właśnie chciałem sie was zapytać ile mniej więcej mogą mi obniżyć cene telefonu który normalnie w salonie kosztuje okolo 1200 zl ... wiem np ze moja siostra miala na abontament telefon po takiej cenie chyba za 1 zl tylko i wlasnie chce sie was zapytać ile mniej więcej bedzie wynosiła zniszka dla mojej oferty ..... za pomoc z góry dzieki

  • 2 tygodnie później...

BaRoSz
komentarz
komentarz

to też zależy ile się jest w sieci na abonament...

Gość
komentarz
komentarz

Nie wierz w to, bo to nie jest tak, że np. możesz sobie od kwoty bez-simlockowej odliczyć 50% ceny.

Niedawno chciałem wziąć nowy telefon w abonamencie w Erze - taka e51 kosztuje w moim abonamencie 999PLN, a na ceneo jest od 699PLN.

http://www.ceneo.pl/categories.aspx?search...xPrice=99999999

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.