x-kom hosting

Niedziałające USB pod Win 7

lunatik8
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam

Niedawno przeszedłem z Win XP na Win7 64 Ultimate i część portów USB straciło na funkcjonalności.

Wszystkie bezproblemowo czytają Pendrivy, ale gdy podłączam telefon (sprawdzane 3 różne modele) czy kindla komputer twierdzi że nie może znaleźć sterowników.

Z kolei myszka USB działa tylko na jednym porcie, na innych ma problem ze sterownikami.

Na starym XP wszystko działało prawidłowo, podobnie na Live CD ubuntu, więc nie podejrzewam problemów sprzętowych

 

Anawa
komentarz
komentarz

Sprawdź w menadżerze urządzeń czy nie ma żadnych błędów (brak lub niepoprawnie zainstalowane sterowniki).

lunatik8
komentarz
komentarz

Urządzenie PCI nie ma szterowników - cokolwiek by to znaczyło

Tylko że na PCI mam tylko grafikę.

 

Anawa
komentarz
komentarz

Widocznie ten port USB traktowany jest jako "urządzenie PCI". Odinstaluj urządzenie i zainstaluj sterowniki na nowo (nie wiem czy masz komputer stacjonarny, czy laptop).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.