x-kom hosting

Drukarka HP DeskJet 2620 Drukarka skaner xero Wi-fi pomoc

Kaaneki992
utworzono
utworzono

Proszę o pomoc czemu drukarka zawsze drukuje mi jakieś pomoce po podłączeniu do internetu bez mojej wiedzy jak to wyłączyć ? drukarka to model hp deskjet260 i drukuje przez nią wi fi i jakoś bez mojej wiedzy robi takie rzeczy jak na obrazku jak to wyłączyć żeby nie robiła nic bez mojej wiedzy ? pozdrawiam 

drukarka wariuje.jpg

Caduceus
komentarz
komentarz

Drukarki zawsze na początki robią test drukując instrukcję i druk testowy. Ile takich druków wyszło? Tylko te dwa, czy problem nadal się powtarza? Poza tym druk ten jest w języku niemieckim i jest tu napisane "Witamy, Twoja drukarka została poprawnie podłączona do internetu i ma swój indywidualny adres e-mail. Możesz teraz przesyłać druk z jednego urządzenia do drukarki za pomocą adresu E-mail." Jest tam też wyjaśnione że możesz połączyć się z drukarką przy użyciu telefonu lub tableta, masz też podany adres e-mail drukarki. 
Jeśli drukarka już więcej nie będzie drukować tego typu druczków to nie ma powodu do obaw, tak jest zawsze z HPkami, jeśli problem się powtórzy to proszę o kontakt.
Pozdrawiam!

Kaaneki992
komentarz
komentarz

Drukowała z 5 razy a  nie używam to nie wiem ^^ pozdrawiam 

Caduceus
komentarz
komentarz

Ale nadal drukuje? Kiedy ostatnio sama z siebie bez Twojego polecenia się coś wydrukowało? Generalnie to powinny się wydrukować max. 2-3 kartki.

Kaaneki992
komentarz
komentarz

wczoraj 1 raz i narazie nic nie drukuje bo nie wiem ;( 

Caduceus
komentarz
komentarz

Jeśli raz takie coś wydrukowało, to nie powinno być to żadnym problemem, tak jak mówię jest to test i informacja o poprawnym podłączeniu drukarki, tylko z jakiegoś powodu zamiast po polsku wydrukowało się to po niemiecku. Generalnie zaleca się żeby drukarkę wyłączać gdy nie jest używana żeby zapobiec szybkiemu wysychaniu tuszu. Spróbuj coś wydrukować, coś konkretnego i sprawdź czy wydrukuje się to co powinno czy ta karta po niemiecku.
Pozdrawiam!

Kaaneki992
komentarz
komentarz

Za każdym razem jak wkładam papier do drukarki drukuje mi się coś takiego lub inne informacje bez mojej zgody :(  tak drukuje cyba jednak oddam ci ta drukarke za darmo :( kurde tylko marnuje papier i tusz a może tuz tak drukuje ze tusz był w komplecie ? 

IMG_20190328_145002.jpg

Caduceus
komentarz
komentarz

Spokojnie - drukarka jest zwyczajnie źle podłączona, to co Ci się wydrukowało to instrukcja jak ten problem rozwiązać. Musisz włączyć nadajnik bezprzewodowy i sparować drukarkę z komputerem lub laptopem, zajrzyj do instrukcji, poszukaj działu o tym jak podłączyć drukarkę do komputera bezprzewodowo. Na dole tej kartki po lewej masz napisane jak wydrukować instrukcję podłączenia jej do komputera bezprzewodowo, zrób tak jak jest opisane i postępuj zgodnie z instrukcją, ewentualnie wyślij zdjęcie tego co wydrukowało.

Kaaneki992
komentarz
komentarz

ale dobrze sparowałem to i nadal drukuje ^^

Caduceus
komentarz
komentarz

No to zalecałbym pójść z drukarką na reklamację - masz na nią gwarancje? Idź do sklepu w którym kupiłeś i przedstaw im problem, niech sprawdzą czy u nich jest to samo, jak kupowałeś przez neta to napisz do działu obsługi kilenta albo reklamacja - chyba coś się z drukarką musiało popsuć, albo była wadliwa od momentu wyjścia z fabryki skoro wszystko sparowane i nadal te instrukcje drukuje.

Kaaneki992
komentarz
komentarz

oki ^^ :P:)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.