x-kom hosting

[ +/- 1100] Żywotny smartfon

Kreatywny
utworzono
utworzono

Cześć,

szukam smartfona do 1000 zł, oczywiście jestem w stanie dołożyć 100 - 150 zł więcej jeśli będzie coś bardzo warte polecenia, aczkolwiek wolałbym się utrzymać w tym limicie 1000-1100 zł.
Chciałbym żeby działał sprawnie, nie ścinał się po 2 miesiącach od użytkowania czy czym gorsze od początku. Aby miał jakąś przyzwoitą baterię. Aparat nie jest super ważny, no ale też niech nie ma np 2Mpix.

Dziewczyna mi tu podpowiada, że teraz jest premiera nowego Redmi note 7, ale jak tak chwilowo patrzę to czytam te specyfikacje i coś nie do końca w to wszystko wierzę (chociaż 48Mpix).

Poczytałem trochę forumpc i widzę, że polecany jest często Xiaomi Mi 8 lite 4/64GB. Czy to już lepszy wybór od tego pana @up?

Ktoś tam też poleca Asus ZenFone 5. Specyfikacje podobne do tego Xiaomi Mi 8, aczkolwiek nic nie wiem ani o Xiaomi ani o Asusie jak się ima to wszystko w smartfonach i co jest stabilniejsze.

Jeszcze jest niby alternatywa Huawei P20 Lite, aczkolwiek tam już bateria 3000 jest.

 

Jeszcze z trochę droższych widzę xiaomi Mi Mix 2 (coś koło 1200 widzę).
Pomóżcie =):co:

Caduceus
komentarz
komentarz

Z tego co widzę, to Xiaomi Redmi Note 7 od Xiaomi Mi 8 Lite 4 prawie się nie różni, zarówno w parametrach jak i w cenie,  Xiaomi Redmi Note 7 ma jednak zdecydowanie lepszy aparat i nowszego androida. Procesor czy Ilość RAMu jest identyczna. Xiaomi Mi Mix 2 jest nieco potężniejszy "pod maską" - procesor praktycznie ten sam, inny model ale identyczne osiągi co dwa poprzednie, ma za to 8 GB pamięci RAM, ale zdecydowanie słabszy aparat (12 Mpix tył, 5Mpix przód). No i wersja androida siódemka, generalnie średnio widzę sens kupować ten ostatni, bo jest to już starszy model i nie jest przystosowany do nadchodzących Wersji Androida - RAMu ma więcej, ale będzie go ograniczał nieadekwatnie słabszy procesor, do tego ma beznadziejny aparat - myślę że wybór tego trzeciego byłby przepłacaniem. Osobiście polecam Redmi Note 7 - w stosunku cena/jakość wygrywa.
Pozdrawiam!

Kreatywny
komentarz
komentarz

Dzisiaj jeszcze zobaczyłem xiaomi pocophone f1.
Tylko że to już koszt niby 1400 zł jakoś, ale na gearbest można i za 1200 kupić. 

 

Chyba ten pocophone byłby już najlepszy, wiem, że trochę bym musiał dołożyć, ale już mocno solidniejszy od tych chyba jest.

 

Drugie pytanie - ktoś z GearBesta zamawiał? Nie natnę się?

Caduceus
komentarz
komentarz

Nigdy z GearBest nie zamiawiałem, więc nie wiem. Pocophone F1 to już nieco wyższa półka Xiaomi i generanie polecam, sporo pozytywnych opinii od znajomych z branży słyszałem.

Badger20k
komentarz
komentarz

Co do pocophone to ja mam ten model: https://www.x-kom.pl/p/446211-smartfon-telefon-xiaomi-pocophone-f1-6-64-gb-steel-blue.html kupiłem w zeszłym roku w x-komie i bardzo polecam. Jednak ten snapdragon + 6gb ramu robi robotę. Ekran jest świetny, bateria okej + szybkie ładowanie oczywiście. Brakuje tylko trochę NFC. Aparat też na plus, chociaż tu specem nie jestem.

baron888
komentarz
komentarz

Na pewno Poco będzie najlepszym wyborem. Mega wydajny z pojemną baterią. Takiego Poco można już kupić za 1310 zł w Polskim sklepie sferis. Tylko pytanie czy dla Ciebie byłby sens dołożenia czy nie wystarczyłby Redmi Note 7.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.