x-kom hosting

Drukarka do zdjęć - 500 - 700 zł

saviol7
utworzono
utworzono

Cześć,

Czy znacie jakieś dobre drukarki do drukowania zdjęć do ok. 500-700 zł?

Ważnie jest dla mnie również, żeby tonery były w miarę tanie.

Co powiecie o tej:

Canon PIXMA MG5750
Polaroid Zip Printer
Kodak PM210

Z góry dzięki za pomoc,

Pozdrawiam :)

Caduceus
komentarz
komentarz

Polaroid Zip Printer to sprzęt o którym słyszałem wiele niedobrego - cena jak za Kodaka, ale za to jakość zdecydowanie niższa. Moja siostra jest zapaloną fotografką i lubi mieć swoje co lepsze zdjęcia do wydruku "Od zaraz", siostra kupiła Polaroida jakieś 1,5 roku temu. Pierwsza sprawa taka że jakość była bardzo niska,.zdjęcia były ciemne, nawet zrobione z dobrym oświetleniem wyglądały jakby je zrobiono w półmroku, do tego obraz wydawał się taki rozmyty, ostrość się totalnie w procesie druku wytracała. Zdjęcia były bardzo małe - 7,5x5cm, jedyne co warto uwagi to drukowanie z poziomu smartfona przez wi-fi. Canon z kolei jest zdecydowanie tańszy. Jakościowo jak za taką cenę jest w porządku, drukarka nie jest najszybsza ale jeżeli zależy panu na niskiej cenie to jest godna uwagi, też posiada bezprzewodowe przesyłanie druku a wydruki można robić w wielu różnych formatach: A4, A5, B5, 10x15 cm, 13x18 cm, 20x25 cm. Tonery około 49 zł za sztukę (a że to CMYK to łącznie wyjdzie 200 zł). Jeśli chce pan coś co jest tanie w eksploatacji to Kodak się wydaje najlepszy - co prawda swoje kosztuje i też rozmiar jest stosunkowo mały, niewiele większy od Polaroida (8.5 x 5.25 cm) - ale za to cartridge do niego to 60 zł za dwa a więc 30 zł za sztukę .
Pozdrawiam!

saviol7
komentarz
komentarz

OK. Super. Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź.

 

Pozdrawiam serdecznie

Caduceus
komentarz
komentarz

Pozdrawiam!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.