x-kom hosting

Instalacja drukarki HP LaserJet Pro M12a windows 10 - problemy

Starsza_pani
utworzono
utworzono

Zmieniłam laptop na nowy z windows 10. Próbuję zainstalować drukarkę HP LaserJet Pro M12a. W poprzednim laptopie (z vistą) zainstalowałam ją bez problemów. Teraz rozpakowuje sterownik pobrany ze strony HP - i nic. Przy rozpakowywaniu zauważyłam, że zawsze zatrzymuje się na chwilę na 71%, potem rusza dalej do 100%, a potem okno znika i NIC DALEJ SIĘ NIE DZIEJE. Mam też płytę do tej drukarki - bo ja ją kupiłam jako nową w sklepie. Płyty też nie uruchamia. CO ROBIĆ ???

Caduceus
komentarz
komentarz

Witam!
Niech kliknie pani na pasku zdań na samym dole lupę, a następnie wpisze "uruchom" i potwierdzi przyciskiem Enter. Powinno się teraz pojawić okienko "Uruchom", w którym powinna pani wpisać "C:\LJPM11-M13_Full_Solution\HPSetup.exe" i zatwierdzić przyciskiem "okej". Teraz instalacja powinna już przebiec normalnie.
Pozdrawiam! 

Starsza_pani
komentarz
komentarz

Dopiero dzisiaj ponownie zajęłam się instalacją drukarki - wykorzystując pana poradę. Podziałało od razu. Dziękuję bardzo !

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.