x-kom hosting

karta graficzna do gry medal of honor airborne

mikita2003
utworzono
utworzono

witam. posiadam kartę PCIex XFX GF 6600 GT 256MB ddr 128bit i chciałbym pograć w medal of honor airborne czy ona da rade? czy może ta będzie lepsza i czy jest sens wymieniać: NVidia GeForce 6800 XTreme 512 MB DDR3 PCI-Express.jak nie to co polecacie?.zasilacz ma 450v.poz

lesny1993
komentarz
komentarz

Zasilacz jakiej marki?

Na 7300 na lapie mojemu tacie się tnie więc pomyślałbym nad 7900GS (miałem nie cieła się) lub wyżej

Z 6600 na 6800 nie ma sensu

swirek
komentarz
komentarz
450v.

U :) chyba W (watt)

Podaj konfiguracje komputera. Jaki procesor, plyta glowna, konkretnie jaki zasilacz (firma, model, moc).

Wejdz tu: http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=32925

Sciagnij Aquamark i przetestuj komputer na domyslnych ustawieniach. Zobacz jaki jest stosunek GPU do CPU w punktach Aquamarku.

mikita2003
komentarz
komentarz

dane

karta_nowa.JPG

post-17424-1209570924_thumb.jpg

swirek
komentarz
komentarz

Zasilacz ok :) Plyta ok, procek ok.

Jakimi finansami dysponujesz?

mikita2003
komentarz
komentarz

dodam ze procesor do wymiany na :

AMD ATHLON 64 X2 5600+ BOX / 2.8 GHz

AMD ATHLON 64 X2 6000+ BOX / 3.0 GHz

AMD ATHLON 64 X2 6400+ BOX / 3.2 GHz / WOF

procek raczej nie da rady tej grze a kasa to ok 500zł

lesny1993
komentarz
komentarz

Albo tak jak zaproponował swirek albo ten 7900GS, na allegro masz za 250zł (od galaxy). Do tego mógłbyś kupić jakiegoś X2 ale jak chcesz :)

mikita2003
komentarz
komentarz

co masz na myśli OC ( podkręcenie ) nie mam pojęcia jak to zrębic:)

swirek
komentarz
komentarz

OC - OverClocking - podkrecanie.

Zobacz na tuning komputerowy na naszym forum. Tam dowiesz sie wszystkiego. Ogolnie to do malego OC wystarczy podniesc w BIOSie troche szyne FSB i zmienic HT np na 3 :)

mikita2003
komentarz
komentarz

i po tej operacji gra będzie śmigać? bo wymagania ma 2,8, a na tej co mam 2,2 to raczej nie dardy pograć

lesny1993
komentarz
komentarz

Dałoby radę, Crysis mój proc też nie spełniał i grałem bez problemu.

2,8Ghz do odnosi się raczej do P4

Bierz 9600GT

swirek
komentarz
komentarz

Mikita, da rade :) 9600 jak mowilem, albo doplac do 8800GT i bedzie gralo :)

EDIT: przy tych Athlonach 3500+ to nazwa handlowa okresialaca (mniej wiecej i teoretycznie) efektywnosc w porownaniu do procesorow Intela. Czyli Twoj Athlon 3500+ 2,2GHz ma byc odpowiednikiem 3,5GHz Intela :)

Anonim1
komentarz
komentarz

U mnie na 8600GT Sonic+ gra chodzi koszmarnie. Idzie grać tylko na minimalnych. Niestety nie wiem dlaczego tak się dzieje.

Procek AMD x2 4200+ @ 2,4GHz

Ram 2GB

lesny1993
komentarz
komentarz

Co ciekawe u mnie jak miałem E4300 + 2GB + 7900GS Galaxy chodził płynnie na 1024x768 na High :P

mikita2003
komentarz
komentarz

ok czyli jak jest to odpowiednik intela 3,5GHz to nie jest potrzeba podkręcania? tylko graficzna do wymiany?

swirek
komentarz
komentarz

Podkrecanie jest taka czynnoscia, ktora nie zawsze trzeba robic, z tym ze jak mozna to czemu nie?

W tym przypadku sama zmiana karty powinna pomoc, ale male OC jak mowilem, nie zaszkodzi ;) Jesli dasz sobie z tym rade, to fajnie. Jesli nie czujesz sie na silach podkrecac to nikt nie zmusza :)

Lepiej jednak miec wiecej za mniej prawda? Bez wymiany procesora i bez dodatkowych kosztow. :)

mikita2003
komentarz
komentarz

dokładnie tak jak piszesz zobaczymy jak będzie szła po wymianie grafy dzięki za pomoc.poz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.