x-kom hosting

Adapter Sata II na USB?

YerychoTM
utworzono
utworzono

Witam, jestem ciekaw czy jest gdzieś dostępny adapter który działał by na zasadzie, że podpina się go do portu SATA II po czym następnie taki kabelek idzie do Hub'a z portami USB 3.0, przez co można tak jakby używać USB 3.0 z pełną bądź lekko zmniejszoną prędkością bez posiadania takowego bezpośrednio w płycie głównej?

Caduceus
komentarz
komentarz

Witaj!
Chodzi o to, żebyś mógł podłączyć do SATA adapter z portem USB, żeby móc do niego wpinać urządzenia na USB?

YerychoTM
komentarz
komentarz
4 godziny temu, Caduceus napisał:

Witaj!
Chodzi o to, żebyś mógł podłączyć do SATA adapter z portem USB, żeby móc do niego wpinać urządzenia na USB?

Chodzi mi o to, że nie mam w płycie portu USB 3.0, a chciałbym z niego korzystać, i interesuje mnie konwerter Z Sata II NA usb 3.0

Caduceus
komentarz
komentarz

Przykro mi, ale nigdy się nie spotkałem z takim typem adaptera. Istnieją tzw. Huby USB, które działają nieco jak listwa z gniazdkami, wpinasz w gniazdo USB i rozdzielasz je na 4 różne. Ale nigdy nie miałem styczności z adapterem który działaby w ten sposób i dałoby się go podłączyć do SATA. 

Gawel
komentarz
komentarz

Nie masz wolnego złącza PCI-e ? Wtedy możesz kupić kontroler USB 3.0

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.