x-kom hosting

Urządzenie wielofunkcyjne do dwustronnego drukowania, skanowania itp.

Ynawo
utworzono
utworzono

Witam. Poszukuję urządzenie wielofunkcyjne do domu. Zależy mi na funkcji dwustronnego drukowania, skanowania, kolorowego druku, oraz drukowania przez wifi. Cieszyłbym się, gdyby ktoś zaproponował mi rozwiązanie tanie, głównie z tuszami w przyzwoitej cenie. Z góry dziękuję za pomoc.

Caduceus
komentarz
komentarz

Jaki budżet na zakup urządzenia? poniżej czy powyżej 1000 złotych?

Ynawo
komentarz
komentarz

Poniżej. Ma być to tylko urządzenie do zastosowania domowego. Nie będzie ono używane codziennie, wydajność druku też nie musi być jakaś wielka.

Caduceus
komentarz
komentarz

Okej, a urządzenie ma być laserowe czy atramentowe? Z laserowych będzie trudno coś poniżej 1000 znaleźć (chyba że monochromatyczne, tj. jednokolorowe, wtedy zakres cen to 600-800 zł). Z Atramentowych można się zamknąć w ~500 złotych. Główna różnica między tym a tym jest cena, atramentowe urządzenia są tańsze, ale koszty wydruku są o wiele wyższe niż w wypadku laserowych. 

Ynawo
komentarz
komentarz

Myślę, że atramentowa w zupełności mi wystarczy.

Caduceus
komentarz
komentarz

Dobrze. W takim razie zależnie od tego jakie ma pan oczekiwania i budżet myślę że mogę polecić dwa urządzenia.
Pierwsze to HP DeskJet Ink Advantage 5075 - urządzenie jest jednym z bardziej popularnych domowych zestawów, nie jest najtańszy (najbardziej podstawowe urządzenia tego typu wahają się koło 150 zł) Ale zawiera wszystkie funkcje jakich pan oczekuje (Automatyczny wydruk dwustronny to dość drogi ficzer). Powinien pan zamknąć się w 310 zł za to urządzenie, ale zaznaczam że maksymalny rozmiar wydruku w tym urządzeniu to A4 i większy papier się do niego nie zmieści. Generalnie sprzęt typowo domowy.
Jeśli chce pan coś bardziej profesjonalnego, to polecam HP Officejet 7612, cena ~625 złotych, generalnie zawiera faks, ma większy podajnik i odbiornik na papier ale różnica nie jest o wiele większa, główna kwestia jest tu taka, że ta drukarka przyjmuje też kartki A3, więc jeżeli na tym panu zależy, to warto rozważyć zakup takiego. Ale jeśli nie to zdecydowanie nie warto przepłacać i polecam to pierwsze.
Pozdrawiam!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.