x-kom hosting

Pomoc w wyborze drukarki

Kaaneki992
utworzono
utworzono

Poszukuje drukarki w miarę taniej z tuszami , znalazłem link poniżej daje ,mam pytanie jak będę z niej mało co korzystał i teraz pytanie czy głowica i tusze mi nie zaschną ?czy opłaca mi się ją kupić czy kupić jakaś inna ? 

 

Link - https://allegro.pl/oferta/hp-deskjet-2620-drukarka-skaner-xero-wi-fi-7191718738

Caduceus
komentarz
komentarz

Witam!
Generalnie drukarka którą chcesz kupić do zdecydowanie niska półka, więc oczekiwania wobec niej powinny nie być wysokie. Ale jeżeli nie zależy Ci na szybkości wydruku itp. I ma być to do doraźnych zastosowań domowych to nie ma potrzeby kupować biurowych modeli za 350+
Sam korzystałem swego czasu z tego modelu i mogę powiedzieć, że jak na cenę 150 zł jest dostateczna, generalnie przy takim przedziale cen trudno o coś lepszego, ale drukarka działa poprawnie, nie była bardziej tuszożerna niż inne z tego zakresu a wydruk nie miał żadnych rozmazań czy podobnych.
Co do zasychania - zawsze wyłączaj drukarkę po zakończeniu drukowania, niech nie stoi włączona. Najlepiej wyrób sobie nawyk wyłączania drukarki od razu po zakończeniu drukowania. Raz na jakiś czas będziesz musiał wyczyścić głowicę. No i mimo wszystko raz na jakiś czas jej używaj, rób chociaż ten jeden wydruk co dwa-trzy tygodnie, nie musi być to coś dużego, kartka z kilkoma zdaniami na przykład.
Pozdrawiam!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.