x-kom hosting

[600-800zł] Urządzenie wielofunkcyjne do biura

aeroxx9
utworzono
utworzono

Witam. Szukam urządzenia wielofunkcyjnego do biura do 800zł. Głównie chodzi mi o drukarkę laserową z tanim tuszem. (dlatego za drukarkę wolę więcej przeznaczyć).

 

Musi być w miarę cicha, nie za duża, laserowa, opcja skanowania, wifi, system drukowania z dwóch stron (automatyczny?) i oczywiście prosta w obsłudze, jak najmniej awaryjna :)

 

Myślałem o Brother MFC I2712DW.  Tylko że w tej drukarce jest faks a mi w sumie nie jest potrzebny bo pewnie tylko dodatkowo powiększa urządzenie.

 

Co sądzicie o tym urządzeniu?

 

 

Pozdrawiam :)

 

Caduceus
komentarz
komentarz

Moja dziewczyna ma ten model, korzysta i poleca :)
Używa go w celach biurowych, jednoosobowa działalność gospodarcza więc powiedzmy że co dwa miesiące jest z 100-200 papierków do wydruku. Wydanie tych ~700 zł na takie urządzonko to dobra inwestycja, bo akurat ten model jest bardzo wydajny w kwestii zużycia tuszu jak na ten przedział cenowy i decyzja ta szybko się zwróci. Ten model który wymieniasz jest zdecydowanie cicha, zajmuje niedużo miejsca - mieści się spokojnie na kamiennym parapecie na tyle, że jest jeszcze spoooro wolnego miejsca. Połączenie z nią przez Wi-Fi również jest więc jak najbardziej spełnia wymagania. Co do Faxu - nawet jeżeli nie będzie potrzebny, generalnie w wyższym przedziale cenowym, to jest powyżej 1000 złotych większość urządzeń wielofunkcyjnych ma wbudowany Fax, bo ludzie patrząc na tą półkę już tego zazwyczaj oczekują. Ale ten ficzer nie powinien być niczym problematycznym, na pewno nie na tyle by z uwagi na niego decydować się na tańszy, bardziej tuszożerny model ;)
Pozdrawiam!

aeroxx9
komentarz
komentarz

Dziękuję bardzo za odpowiedź :) 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.