x-kom hosting

Office do małego biura

aeroxx9
utworzono
utworzono

Witam serdecznie. Poszukuje pakietu office na Windows 10. Pakiet office będzie służył do przerabiania cenników w excellu, będzie potrzebny word i jakiś program do otwierania plików w pdfie. Chodzi o to że aktualnie mam duży problem z otwieraniem cenników od kilkunastu firm a te ich ceny muszę pobrać z maila, zapisać na laptopie, przerobić i wysyłać do klientów.

 

Nie chcę niczego skomplikowanego bo nie jestem za kumaty więc nie chcę sobie po prostu utrudniać drogi tylko optymalnie pracować a nie, nie potrzebnie zastanawiać. Pakiet będzie potrzebny na jednego laptopa lub na laptopa plus jeden komputer stacjonarny. Najlepiej dożywotnio lub chociaż na rok / parę lat. 

 

Zazwyczaj gdy pobieram jakiś cennik w excellu od jakiejś firmy to ten cennik jest porozciągany lub wystepuje inny problem z zapisaniem pliku, przerobieniem itd.

 

Zastanawiam się nad pakietem Office 2010 lub 2013. 

 

 

Pozdrawiam :) 

 

  • 4 tygodnie później...

Robin88
komentarz
komentarz

Jak chcesz mieć zawsze aktualne oprogramowanie to kup Office 365 w abonamencie, ceny już od 42.99 zł za miesiąc (wersja Home). Jest też kilka trików aby używać MS Office za darmo, o tym poczytasz tutaj

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.