x-kom hosting

Bootcamp programowania ?

robenz
utworzono
utworzono

Mam możliwość sfinansowania przez pracodawcę nauki programowania do kwoty 6 tys. Głównie chodzi mi o JavaScript oraz frameworki.
Przeszukuję internet w poszukiwaniu czegoś interesującego. Mam kilka typów jednak jeden kosztuje 10 tys ! a inny odbywa się a tylko stacjonarnie 150km od mojego miasta.
Trafiłem też na bootcamp z tej strony, który wpasowuje się w moje wymagania. Jednak póki co mało opinii.

https://edugrafia.pl/educamp-od-zera-do-full-stacka/

Czy ktoś brał udział w jakimś bootcampie i czy warto czy raczej szukać mniejszych kursów, książek, a może korepetycje indywidualne ? Dodam, że nie jestem typem samouka...

demonix
komentarz
komentarz
On 3/14/2019 at 3:03 PM, robenz said:

 Dodam, że nie jestem typem samouka...

 To zostaw programowanie w spokoju. Taki bootcamp wymaga ogromu pracy włozonego poza nim. Jestem programistą rekrutowałem ludzi po bootcampach. Ludzie z takim podejściem zwykle nie umieli nic, nie nadawali się nawet na juniora. Natomiast ludzie którzy wiedzieli co robią i chcieli się czegoś sami nauczyć, umieli coś przed bootcampem i w trakcie bootcampa poświęcili się zupełnie programowaniu mieli więdzę takiego początkującego juniora. Więc jeśli chcesz iść na boot tylko bo myślisz, bez wkładu własnego i ton nauki będziesz zarabiał 10k to powiem Ci jedno mylisz się. W pierwszej pracy możesz liczyć na więcej niż minimalna krajowa, ale kokosów nie będzie. Dodatkowo programowanie to ciągła nauka.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.