x-kom hosting

Windows 8.1 problem przy instalacji NET Framework

gregory1222
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, mam system win 8.1 64 bit, nie mogę zainstalować net frameworka 4.7 , dodam że windows update szuka aktualizacji w nieskończoność, zaktualizowałem system programem WSUS offline, i kiedy ten program chciał zainstalować net frameworka, pasek pobierania doszedł do końca, ale instalacji po chwili się zatrzymał, załadowała się może 1/10 po czym usłyszałem słynny dźwięk errora i okno instalacji znikło? Robiłem reinstal systemu nic to nie dało.

Dodam że nie mogę zainstalować 3ds maxa 2018 przy instalacji microsoft visual c++2015 zatrzymuje się i stoi na murowano, zainstalowałem 2017 i faktycznie pomineło instalacje 2015 ale przy instalacji net frameworka sprawa się powtórzyła. 

 

Proszę o pomoc bo już się męczę z tym drugi tydzień i bez efektów, chciałbym pominąć od nowa instalacji systemu ale jeśli będzie trzeba to to zrobię.

Edytowane przez gregory1222

gregory1222
komentarz
komentarz

Spróbuję offline, Q z tego programu jak się korzysta? 

Ogólnie to zapraszam do dyskusji bo nie widziałem żeby ktoś sobie poradził z tym problemem na Windows 8, po za tym dlaczego instalator 3ds Maxa odpala mi się w 32bitach choć 3ds max jest tylko na 64 bit? 

gregory1222
komentarz
komentarz

Przepraszam za post pod postem, udało się zainstalować NET Frameworka 4.7.2 po poprzednim jego odinstalowaniu, znów załadowała się tylko 1/10 ale czekałem cierpliwie i wyskoczyło okienko że instalacja przepiegła pomyślnie. 

Teraz jest drugi problem przy instalacji pakietu Microsoft c++ 2015 jak i 2017 instalacja zatrzymuje się na przetwarzaniu Windows81 x64

 

Proszę o pomoc. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.