x-kom hosting

Ps4 VS monitor

PiotrRock
utworzono
utworzono

Witam. Zwracam się z pewnym problemem. Mam zamiar kupić Ps4 slim, lecz posiadam monitor ze starym wejściem VGA. Z tego co wiem obsługuję on chyba D-Sub. Monitor to BENQ T903. Czy może ktoś polecieć w miarę tanią i dobrze działającą wtyczkę/konwerter który pozwoli na wykorzystanie tego monitora do konsoli ?

Mogeto
komentarz
komentarz

ja używałem PS3 z monitorem VGA za pomocą tego

https://allegro.pl/oferta/adapter-przejsciowka-konwerter-z-hdmi-na-vga-audio-7603430135

jednak Ty masz dosyć stary monitor i nie wiadomo czy wykryje przejściówkę

tzn jest spora szansa ale nie 100%

rozdzielczość tego monitora to 1280 x 1024 a więc to jest chyba 5:4 a na PS4 gry są robione 16:9 więc obraz może wyglądać dziwnie :)

tak czy siak, trzeba zmienić monitor jeśli chcesz widzieć obraz w 1920x1080 bo właśnie taki wyświetla PS4 Slim

  • 1 miesiąc później...
WINDOR
komentarz
komentarz

W temacie starych monitorów do PS4 mogę się wypowiedzieć- bo troche się z tym męczyłem. Podpinając PS4 do syncmastera z 2010 roku miałem spory problem, kwadratowy ekran na pół monitora, a jak się odwidziało to obraz rozmyty poza jego granice. Można sobie napsuć nerwów i stracić trochę czasu, lepiej kupić jakiś tani nowy, bądź nawet używany monitor z FHD i wejściem HDMI niż się męczyć z częstymi błędami obrazu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.