x-kom hosting

Karta graficzna do gier [max 300pln]

pik48
utworzono
utworzono

chciałbym kupić jakąś kartę graficzną, aby działały mi gry typu heros 5 i pes 2008 itp która karta najlepsza na moje parametry komputera lub co musiał bym wymieci karte graficzną moge poswiecic 300 :unsure: http://img508.imageshack.us/my.php?image=beztytuumv8.png

// nie krzyczymy na forum

// nie pisz z włączonym Caps'em

// temat formułuj konkretnie

// naekana

nokia
komentarz
komentarz

Podaj dalszą konfigurację twojego peceta;)

Kosmoj
komentarz
komentarz

7300 powinna cie zadowolic ;)

pik48
komentarz
komentarz

jaką dalsza konfiguracje peceta ??

jesli była by mozliwośc to prosił bym o gragike na radeonach i czy grafika na ddr 3 trzeba tez wymieniac ramy ??

Kosmoj
komentarz
komentarz

nie musisz wymieniac. ramy na plycie a na GPU to co innego ;)

nokia
komentarz
komentarz
jaką dalsza konfiguracje peceta ??

Zasilacz na przykład:)

lesny1993
komentarz
komentarz

Ważne jest czy zasilacz uciągnie tą grafę.CPU czy nie będzie hamował grafy lub odwrotnie :)Ważne jest czy zasilacz uciągnie tą grafę.CPU czy nie będzie hamował grafy lub odwrotnie :)Ważne jest czy zasilacz uciągnie tą grafę.CPU czy nie będzie hamował grafy lub odwrotnie :)

Gość
komentarz
komentarz
Ważne jest czy zasilacz uciągnie tą grafę.CPU czy nie będzie hamował grafy lub odwrotnie :)Ważne jest czy zasilacz uciągnie tą grafę.CPU czy nie będzie hamował grafy lub odwrotnie :)Ważne jest czy zasilacz uciągnie tą grafę.CPU czy nie będzie hamował grafy lub odwrotnie smile.gif

Do 3 razy sztuka xD

Procesor ma Athlon XP 2400+ czyli dokładnie to samo co ja, powiem że do tego max. 7300GT/x800GTO ddr3

nokia
komentarz
komentarz

:P+wto, 29 kwi 2008 - 21:18-->

CYTAT(Ja :P @ wto, 29 kwi 2008 - 21:18)
Procesor ma Athlon XP 2400+ czyli dokładnie to samo co ja, powiem że do tego max. 7300GT/x800GTO ddr3

Ale wszystko zależy od zasiłki - byle co nie pociągnie 7300GT:)

pik48
komentarz
komentarz

zasilacz model 200xa/250xa to na jaki procesor musiał bym zmienic zeby mi jakas dobra graficzka działała ??

lesny1993
komentarz
komentarz

Proc raczej nie, ale zasilacz tak

Modecom MC masz za ok. 80zł, taniej Fortrony na allegro :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.