x-kom hosting

Przeinstalowany Windows na używanym laptopie

Rrobson
utworzono
utworzono

witam, kupiłem używany laptop z przeinstalowanym programem z Windows 7 na Windows 10pro , od dwóch dni przychodzi mi komunikat licencja niedługo wygaśnie , uaktualnij system, wchodzę w ustawienia a tam pisze podaj nowy klucz, naklejki wszystkie mam po odkrywanie, co się stanie jak licencja wygaśnie, i co powinienem tersz zrobić?...

Gawel
komentarz
komentarz

Kupić klucz. Sprzedający sformatował komputer usunął licencję i wgrał 10

Rrobson
komentarz
komentarz

czyli sformatować go i wrócić do Windows 7 juz nie mogę?

Mam jeszcze drugie pytanie  czy klucze sprzedawane na allegro niby z innych laptopów ale już nie działających będą mi działały, bo podobno licencja OEM jest przypisana do danego urządzenia? 

Gawel
komentarz
komentarz

Wrócić już nie da rady. Ja bym osobiście nie ryzykował kupna licencji z allegro, szkoda kasy.

Rrobson
komentarz
komentarz

mam na myśli np. taki z tej strony https://allegro.pl/oferta/windows-10-professional-32-64-bit-klucz-oem-7553769259?bi_s=ads&bi_m=listing%3Amobile%3Aquery&bi_c=NDUyNTJlOTctZmY0Yi00YzFjLWEwYjgtODdlNDRjYjdlZWUzAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=cdcf807e-26a3-4284-9555-75357f4a1f1d

mogę kupić gdzieś sam klucz, czy muszę kupić cały program? 

mogę kupić gdzieś sam klucz, czy muszę kupić cały program

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.