x-kom hosting

Windows 10 tanie klucze

NieProfesjonalny
utworzono
utworzono

Witam, jak zamierzam kupić komputer, podzespoły mam już wybranie, ale teraz pozostaje kwestia oprogramowania. Jak wygląda kwestia tanich kluczy, jak wygląda ich legalność, gdzie mogę kupić taki klucz, jak wyglądają kwestie prawne ewenutalne konsekwencje i tak dalej. Bardzo prosiłbym o odpowiedź, pozdrawiam

idk_dds
komentarz
komentarz

W tym filmie masz wszystko dokładnie wytłumaczone.

 

Spoiler

 

 

  • Super 1
r102
komentarz
komentarz

Legalność została opisana w poście wyżej - konsekwencje jak mieszkasz w Polsce i nie masz firmy pracującej na "piracie"  - żadne - chyba że będziesz miał jakąś "sprawę" kryminalną nie do udowodnienia - to w czasie przeszukania milicjanci wykażą się przynajmniej tym że odkryli nielegalnego windowsa :V i zabiorą komputer jako dowód rzeczowy do czasu prawomocnego wyroku...

  • Super 1
NieProfesjonalny
komentarz
komentarz

Okej, a teraz mam inną kwestie, jeśli mam starego laptopa z Windows 10, to czy mógłbym przenieść licencje z tamtego laptopa na nowy komputer (tamten laptop nie byłby już używany) jeśli tak to wiesz może jak to zrobić

Anawa
komentarz
komentarz
2 godziny temu, NieProfesjonalny napisał:

mam starego laptopa z Windows 10, to czy mógłbym przenieść licencje z tamtego laptopa na nowy komputer

Jeżeli kupiłeś laptopa z preinstalowanym Windowsem 10 (licencja OEM) to nie można jej przenieść, jest przypisana do urządzenia.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.