x-kom hosting

Tablet za ok 1500zł inny/lepszy niż Huawei mediapad M5

galdona
utworzono
utworzono

Dzień dobry.
Od pewnego czasu rozglądam sie, za tabletem. WCześniej uważałam to za zbędny gadżet, ale teraz nie mam możliwości siedzieć tyle przy swoim PC co dawniej, a telefon pomimo, że spory to jednak niewygodny i za mały. Przyznam szczerze, że zupełnie się nie znam. Mam telefon marki huawei i bardzo sobie chwalę dlatego pierwszym moim typem był i jest Huawei mediapad M5. Tablet będzie użytkowany głównie do oglądania seriali/filmów na platformach typu netflix, fb, szukanie informacji w google itp. oraz na wyjazdy.
Chciałabym natomiast aby posiadał możliwość pisania po monitorze 'długopisem'. Nie wiem czy taką opcję posiada każdy tablet, ale widziałam kiedys (taki głupi przykład)  jak przeglądając instrukcję obsługi danego urządzenia można było zaznaczyc sobie wazne kwestię na niej, zuepłnie jak na formie papierowej.
Budżet założyłam koło 1500zł ale jak trafi się coś super ekstra za więcej to będzie ok (chyba, że za 3k to wtedy dziękuję :P).
Będę wdzięczna za pomoc :)
Miłego dnia.

Badger20k
komentarz
komentarz

Dobrym, porządnym tabletem na pewno jest ten Mediapad https://www.x-kom.pl/p/410532-tablet-10-huawei-mediapad-m5-10-wifi-kirin960s-4gb-64gb-80-szary.html

z tym pisaniem jak długopisem może być ciężko, tablety tego typu mają oczywiście standardowy pojemnościowy ekran, ale żeby móc pisać jak po papierze, trzeba by wydać z dwa razy tyle na coś w stylu Microsoft Surface

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.