x-kom hosting

co się dzieje z moją wyszukiwarką?

Suzie_Lee
utworzono
utworzono

cześć wszystkim,

ostatnio coś złego dzieje się z moją wyszukiwarką, zupełnie nie wiem, czym to wytłumaczyć. Otóż próbując wyszukać jakiekolwiek hasło typu 'zupa pomidorowa' pojawiają się strony z adresami, typu www.server-zupa-pomidorowa.com : mają one inne tytuły, ale ten sam adres. Co gorsza, każda próba wejścia na tego rodzaju strony kończy się komunikatem 'Wait, server is loading' itd. Dla wyjaśnienia dodam, że strony te istnieją w rzeczywistości, tylko dlaczego wyszukiwarka kieruje mnie na te servery? I dlaczego ciągle pojawia się ta sama struktura adresu, cokolwiek bym nie wpisała:www.server-moje-hasło-wyszukiwania.com

Mam nadzieję, że któś będzie w stanie coś mi doradzić, zanim będę musiała zadzwonić po informatyka :|

Dodam jeszcze tylko, że mam zainstalowany pr. antywirusowy i robię częste aktualizacje.

z góry dzięki za pomoc ;)

DoGeR
komentarz
komentarz

Zmień przeglądarkę na Mozilla FireFox a będziesz miała spokój :D

Suzie_Lee
komentarz
komentarz

no nie, chodzi mi o wyszukiwarkę...

czy jest ktoś w stanie coś doradzić?

tazman
komentarz
komentarz

Pewnie masz robala w systemie, przeskakuj komputer antywirem

Suzie_Lee
komentarz
komentarz

to nie wchodzi w grę (przynajmniej takiego zdania jest mój Norton Antivirus)

trudno, nie tracę nadziei, może odezwie się jakiś 'znawca tematu' :zez:

Fafu
komentarz
komentarz

Zrób i daj tu screena wyszukiwarki.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.