x-kom hosting

Pętla przekierowań na Facebooku

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: LongmanPL ,
fiodor1353
utworzono
utworzono

Wita forum. Mam problem z logowaniem do Facebooka. Na wstępie muszę uprzedzić, kiedy dziewczyna loguję się do swojego wystarczy wyczyścić ciasteczka i zaloguję się poprawnie. U mnie już nie jest tak łatwo, ponieważ występuję pętla przekierowań (facebook businnes, pages manage,upgrades, account Aaabbb) i tak wkółko. Czy macie jakieś propozycję od czego to może być zależne i jak to naprawić?

Dodam, że na innych przeglądarkach wygląda to podobnie. Na Firefoxie pokazuje to co na screenie, na explorerze pokazuję każdą stronę (a raczej adres) z osobna po których skaczę.
 

pętla.png

Anawa
komentarz
komentarz

Pętla przekierowań występuję po wpisaniu do przeglądarki "www.facebook.com" czy może strona uruchamia się normalnie i dopiero po wciśnięciu "zaloguj sie" następują przekierowania? 

fiodor1353
komentarz
komentarz
1 minutę temu, Anawa napisał:

Pętla przekierowań występuję po wpisaniu do przeglądarki "www.facebook.com" czy może strona uruchamia się normalnie i dopiero po wciśnięciu "zaloguj sie" następują przekierowania? 

dopiero po próbie zalogowania na moje konto.

Anawa
komentarz
komentarz

Z treści komunikatu błędu wynika, że problem dotyczy ciasteczek... spróbuj raz jeszcze usunąć ciasteczka i sprawdź, czy przeglądarka je akceptuje dla witryny Facebooka. Możesz także usunąć tymczasowe pliki internetowe - albo przez przeglądarkę albo np. korzystając z programu CCleaner. Jeżeli korzystasz z programu antywirusowego to zmień ustawienia albo tymczasowo wyłącz i sprawdź, czy będziesz mógł się zalogować poprawnie.

fiodor1353
komentarz
komentarz

Przeglądarka od razu po wyczyszczeniu ciasteczek, przyjmuje je od facebooka. Wyłączenie AVG nic nie pomogło, wyczyszczenie plików internetowych Ccleanerem także.

 

Anawa
komentarz
komentarz

Hmm.. generalnie dziwnie to wygląda. To raczej wskazuje na problem z FB, skoro na jednym koncie można się zalogować, a na drugim nie.

 

Czy na swoim koncie zarządzasz jakąś stroną? Czy dokonywałeś wcześniej jakichś zmian na koncie / stronach? Na innym urządzeniu normalnie możesz zalogować się na swoje konto?

fiodor1353
komentarz
komentarz

Miałem dodaną jedną inną stronę, którą dopiero planowałem zarządzać. Co dziwne może to być dobry trop, ponieważ na maila chyba jakiś czas temu dostałem powiadomienie o mojej nowej stronie na FB "AaaBbb". Sam miałem podejrzenia czy ktoś aby mi się nie włamał na konto i czegoś nie zrobił. Na telefonie Facebook działa poprawnie oraz nie pokazuje mi innych stron typu AaaBbb.

Anawa
komentarz
komentarz

To w takim razie tego może właśnie dotyczyć problem logowanie na FB na komputerze. Być może proces utworzenia strony nie został zakończony i po zalogowaniu Facebook przekierowuje do strony dokończenia zarządzania stronę, ale występuje błąd...

 

Widzę w takim razie 3 możliwości rozwiązania problemu przekierowań:

  1. Poczekać kilka dni, być może problem sam ustąpi (proces tworzenia strony się zakończy)
  2. Na telefonie wejdź w opcję "Pomoc" - "Zgłoś problem" i napisz co jest nie tak, że się nie możesz zalogować na komputerze
  3. Skorzystaj z opcji przypominania hasła i na komputerze zresetuj hasło, być może wtedy uda się zalogować bez tych przekierowań
fiodor1353
komentarz
komentarz

Co do opcji numer 1:

Już ponad 2 tygodnie czekam, wcześniej po kilku dniach samo ustąpiło.
opcja 3:

zmieniałem ostatnio hasło 2 razy.

Zostaje mi tylko zgłosić przez telefon do Face. Dzięki za pomoc.

  • Dobra wypowiedź 1
  • 1 rok później...
steve99
komentarz
komentarz

Witam, chciałem zapytać czy udało się rozwiązać problem bo mam podobnie.

Anawa
komentarz
komentarz

@steve99 Przy logowaniu na komputerze jak i smartfonie (przez aplikację) jest ten sam problem?

steve99
komentarz
komentarz

Przez telefon można się zalogować ale nie można nic opublikować.

Anawa
komentarz
komentarz

Jakąś stronę na FB ostatnio tworzyłeś?

steve99
komentarz
komentarz (edytowane)

Trudno powiedzieć bo z tego konta korzysta kilka osób, raczej nie. kasowałem ciasteczka na przeglądarce firefox ale nie pomogło

  

Ok, dla osób które będą miały podobny problem, rozwiązanie czyli zalogować się na prywatne konto użytkownika który ma przypisaną rolę Administrator lub redaktor.

Jeśli nie ma takiej osoby tak jak było u mnie to trzeba ją dodać. Ale jak, skoro nie mogę się zalogować?:

1. logujemy się na telefonie z androidem

2. nie wiem co FB zmieni w przyszłości ale dziś naciskamy 3 poziome kreski w prawym górnym rogu

3. wybieramy kafel z napisem "strony"

4. wybieramy naszą stronę

5. Na górze są kafle i przesuwamy w prawo do kafla z opisem " ...Więcej"

6. Na dole jest opcja "ustawienia" a potem "Role na stronie".

7. Na górze jest kafel "Dodaj osobę do strony".

8. wpisujemy nazwisko osoby i wybieramy ją z listy.

9. ustawiamy rolę administrator i naciskamy przycisk dodaj

10. W tym momencie wysłane zostało zaproszenie do tej osoby.

11. ta osoba akceptuje zaproszenie.

12. Osoba której nadaliśmy rolę admina loguje się na prywatnego FB

13. na niebieskim pasku w prawym górnym rogu jest czarny trójkącik skierowany w dół, naciskamy go i tam jest nasza strona którą możemy już zarządzać.

 

Nie wiem co i jak FB pozmienia ale na dzień dzisiejszy wygląda to właśnie tak. 

 

  • Dziękuję 1
Anawa
komentarz
komentarz

Dzięki za zamieszczenie rozwiązania. Czyli to ma związek ze stronami na Facebook'u.

 

I teraz na tym koncie co była pętla przekierowań już możesz się logować itp.? Trzeba było nowego administratora dodać?

steve99
komentarz
komentarz

Nie można się zalogować na "główne konto" ale admin może dodać użytkowników, nadać im role i mogą pracować. Jak FB się ogarnie to pewnie konto samo się odblokuje.

Gawel
komentarz
komentarz

Ostatnio cuda się dzieją na FB, jak klikam jakieś zdjęcie to otwiera się inne, próba zamknięcia powoduje nieustanne otwieranie się tego samego zdjęcia. Próba rozwinięcia komentarzy, wtedy też otwiera się zdjęcie ( ostatnie otwierane). Pisząc komentarz, jak chce coś poprawić (cofanie backspace) kursor zacina się i powoduje skasowanie całego komentarza. To tylko niektóre błędy. Na mojej przeglądarce logują się dwie osoby, jedna dostała nowy wygląd (działa bez żadnego zacięcia) drugie konto stary wygląd (praktycznie nie da się korzystać)

  • 2 tygodnie później...
LongmanPL
komentarz
komentarz

Hej.

Czy udało się komuś rozwiązać powyższy problem z niemożliwością logowania się na główne konto?. W necie widać, że zjawisko dotknęło wielu użytkowników ale o jakąkolwiek receptę trudno. Logowanie na inne konto administratora to co najwyżej średnie, nie zawsze wygodne i mam nadzieję rozwiązanie na krótką metę. Czas leci chyba 3 tydzień się zaczyna od pojawienia się problemu. A co jeśli ktoś miał tylko jedno konto, nie miał innego konta administratora, czy też redaktorów jeśli chodzi o fanpage?

 

W moim przypadku po zalogowaniu się na konto główne następuje Pętla przekierowań. Czyszczenie ciasteczek, casche i w zasadzie większości innych rzeczy w przeglądarce nie pomaga. Co więcej próba logowania się np. za pośrednictwem innej przeglądarki powoduje to samo. Wiele wskazuje, że wina leży po stronie samego Facebooka. Czy jest gdzieś jakaś oficjalna informacja o co chodzi? Doczytałem się jedynie o masowym banowaniu kont, przesiadce na nowy wygląd. Zarządzenie stroną w menadżerze (adnroid) w zasadzie również nie działa. Nie wyświetlają się powiadomienia (tzn. wyświetlają) ale nie da się w nie wejść, to samo z komentarzami, czy choćby dodaniem postu.

 

Jakie są rozwiązania, czy ktoś ma jakieś sugestie? Jak zgłosić problem do Facebooka kiedy nie możemy zalogować się na własne konto główne (fanpage). Wielu użytkowników w prywatnymi kontami nie ma problemów z FB zaś z fanpage ewidentnie się coś dzieje.

  • Rekomendowana odpowiedź
LongmanPL
komentarz
komentarz

Rozwiązaniem jest strona https://www.facebook.com/upgradeaccount/redirect

Facebook testuje nowy wygląd w tym m.in tryb ciemny i to w przypadku stron fanpage wydaje się być nieukończone. Należy wejść w podany link i przywrócić stary wygląd strony i wówczas wszystko śmiga po staremu.
 

  • Dziękuję 1
  • 3 lata później...
sergios
komentarz
komentarz

witam wszystkich, no i nigdy w życiu nie pisałem na forach, ale straciłem 10h życia żeby usunąć ten problem, a tak do końca nie wiem na 100% jak to zrobiłem....

ale ta strona https://accountscenter.facebook.com/

to jest strona centrum kont facebook, wszedłem na nią żeby po 10-u h usunąć w pi.... to konto, odpiąłem numer telefonu, zmieniłem na innego maila, zmieniłem nazwe użytkownika(to wszystko zrobiłem po to żeby stworzyć nowe konto na moich danych) no i po tych zmianach coś się stało że normalnie mogę wejść na strone przez jakąkolwiek przeglądarkę. 

Ten facebook to jest jedna duża porażka... mam nadzieje że ten problem się nie pojawi u mnie...

powodzenia

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.