x-kom hosting

Windows 10 "padł" po aktualizacji.

sznyciarz1
utworzono
utworzono

Witam. 14.02.2019 około 17 zrobiła mi się automatyczna aktualizacja. Po tym system nie uruchamiał się. Pokazywało się logo producenta, potem włączało się narzędzie do naprawy, które tego nie naprawiało. Na trybie awaryjnym jest dokładnie to samo. Przywracanie systemu mogłem zrobić tylko na czas tuż przed aktualizacją (zrobiłem 2 razy), na inne daty wyskakiwał błąd. W żaden sposób nie dało się odpalić systemu, więc wgrałem drugi system na drugą partycję dysku. Laptop się normalnie włącza jednak nie da się usunąć żadnych aktualizacji ze "starego" systemu. Jest jakiś sposób, żeby przywrócić do życia ten "stary" system za pomocą tego "nowego"? Lub ewentualnie ten stary system zastąpić nowym ponieważ bardzo problematyczny jest fakt, że mimo pozostawienia wszystkich plików na dysku, nie mogę korzystać z wyszukiwarki plików tylko muszę ręcznie szukać wszystkiego w folderach. Tak samo prawdopodobnie sterowniki nie działają prawidłowo bo nie jestem w stanie uruchomić większości gier mimo, że są one w całości i nienaruszone. Co się da jeszcze zdziałać? 

Anawa
komentarz
komentarz
7 godzin temu, sznyciarz1 napisał:

Przywracanie systemu mogłem zrobić tylko na czas tuż przed aktualizacją (zrobiłem 2 razy)

I system nie przywrócił się do tego momentu?

 

W takim przypadku chyba jedynym rozwiązaniem będzie przekopiowanie plików na drugą partycję albo zewnętrzny dysk, format tej partycji, a następnie wgranie na tę partycję od nowa. Swoją drogą, jak długo miałeś zainstalowany Windows 10 do momenty, kiedy przestał działać?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.