x-kom hosting

Czy uciągnie 7300GT?

AirUpThere
utworzono
utworzono

Panowie pada mi karta Radek9600PRO 256MB, planuję zakup 7300Gt (nic lepszego nie opłaci się wsadzać...)

Czy zasilacz Bestec 250W ją uciągnie?

Wg. tej strony KLIK Bierze tylko 25W a Radek 18W więc różnica jest nie wielka...

Lipton
komentarz
komentarz

Nie ma szans żeby Ci uciągnął ten zasilacz. Dziwie się że chodził na nim ten twój Radek. Kup przynajmniej Modecoma MC 350W.

swirek
komentarz
komentarz

Jesli wlozysz te karte bez zmiany zasilacza to najprawdopodobniej komputer w ogole sie nie wlaczy. A jesli juz sie uruchomi to ryzykujesz spalenie polowy sprzetu. Z Twojej sygnatury wynika, ze kupujesz nowego kompa w wakacje. Nie wiem czy jest sens dokladac taka karte. Moze lepiej kupic cos slabszego zeby tylko dociagnac do wymiany :)

Gość
komentarz
komentarz
Panowie pada mi karta Radek9600PRO 256MB,

Pada, czyli?

AirUpThere
komentarz
komentarz

Pada czyli pojawiają się artefakty, podmieniają się kolory obraz się ledwie rusza... Cały czas błędy wyskakują. Jak włączę grę to wszytsko znika mryga itp.... Odrazu mówię że to nie wina sterów...

Gość
komentarz
komentarz

A karta Ci się nie grzeje?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.