x-kom hosting

Zamiana klucza z win 7 na win 10

SkyWalker1982
utworzono
utworzono

Witam...

Sytuacja wygląda następująco proszę o pomoc....

Laptop X ma klucz w sobie do win 7 który ma zrobiony upgrade do win 10, czy jest możliwe wpisanie klucza do laptopa Y w którym wgrany jest win 7 aby został upgradowany do win 10.... ??? Mam  nadzieję że jest to skladnie napisane i zrozumiałe....

Anawa
komentarz
komentarz

Czyli chcesz wziąć klucz z laptopa X, który ma upgrade z 7 na 10 i przenieść go na laptop Y?

SkyWalker1982
komentarz
komentarz

Tak w laptopie Y zainstalowany jest win7

Anawa
komentarz
komentarz

Wątpię, aby to zadziałało, ale możesz spróbować.

bemol911
komentarz
komentarz

W laptopie Y również możesz zrobić upgrade z Windowsa 7 do 10, ta funkcja jest nadal aktywna. 

SkyWalker1982
komentarz
komentarz (edytowane)
11 godzin temu, bemol911 napisał:

W laptopie Y również możesz zrobić upgrade z Windowsa 7 do 10, ta funkcja jest nadal aktywna. 

Ale z wykorzystaniem klucza z laptopa X ??, czy dopłaty do upgrade

Gawel
komentarz
komentarz

W drugim laptopie też masz win 7. Zrób update do win 10 i już. Darmowa opcja podobno wciąż działa

SkyWalker1982
komentarz
komentarz
Godzinę temu, Gawel napisał:

W drugim laptopie też masz win 7. Zrób update do win 10 i już. Darmowa opcja podobno wciąż działa

Poważnie????

 

bemol911
komentarz
komentarz

Tak, kilka dni temu uaktualniałem Windowsa 7 do 10.

SkyWalker1982
komentarz
komentarz

No ja chyba nie dam rady.... Nie czyta przeglądarki choć zainstalowany jest Explorer

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.