x-kom hosting

ASUS n6200 GF6200 128MB AGP

jason182
utworzono
utworzono

Witam,

Moja dziewczyna ma kompa o nastepujacym konfigu:

PIV 1,6

Intel D850MV

256MB RDRam [Rambus] [2x 128mb czyli szyna = 32bit] 800mhz Kingston

GF 4MX 440 64 MB 64 bit

Ten komp strasznie zamula. Dokupienie pamiec odpada bo rambusy sa bardzo drogie.

Po zrobieniu testu w Aquamarku okazuje sie ze karta graficzna jest bardzo w tyle za procesorem.

Pytanie: czy oplaca sie kupowac te karte?? czy przyspieszy ona ogolne dzialanie kompa ?

[kupno nowego kompa w ogole nie wchodzi w gre]

W sklepie jest okazja kupic tego gf 6200 za 61 zl z uszkodzonym opakowaniem.

WolfiK
komentarz
komentarz

W sumie to się nawet opyla :) 6200+trochę kombinowania (odblokowanie potoków)=rasowy 6600 :)

jason182
komentarz
komentarz

Jest na pasywnym chlodzeniu.

Ale czy przyspieszy dzialanie kompa ??

olszak
komentarz
komentarz

niewiele, procek do bani i malo ramu. moze format wystarczy?

jason182
komentarz
komentarz

format nic nie daje. A plyta glowna jest tylko na AGP x4 :/

Gość
komentarz
komentarz
W sklepie jest okazja kupic tego gf 6200 za 61 zl z uszkodzonym opakowaniem.

To 6200 czy 6200A? Jeżeli 6200A to kupa, szyna 64-bit i nie modowalny chip. Lepiej dopłacić 20zl do Radeona 9550

jason182
komentarz
komentarz

W ofercie sklepu jest napsiane : "ASUS N6200 GF GF6200 128MB TV&DVI D-SUB, AGP ,BOX "

Sprawdzalem ta karte na necie... i jest na szynie 64 bity... zreszta ten GF4 tez jest na takiej....

Ale chocby karta byla dobra... to czy AGP 2.0 [max AGPx4] na plycie glownej nie spowolni tej karty ?

webber
komentarz
komentarz

N6200 to tak jak powiedziałeś Asusowy 6200A z 64bitową szyną i nie ma możliwości odblokowania na nim dodatkowych potoków bo one po prostu nie istnieją. Miałem tą samą kartę na mobo z AGP x4 i nie wydaje mi się by była ograniczana.

jason182
komentarz
komentarz

To jak mysliscie ? brac ja do takiego kompa ?

Gość
komentarz
komentarz

Jeżeli nie możesz dołożyć do Radeona 9550, możesz ją brać.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.