x-kom hosting

problem po zmianie karty

alanaku
utworzono
utworzono

zmieniłem wreszcie kartę na nową ( GF 9800GTX ), ale problem, który opisywałem dotyczący wyświetlania obrazu w grach jest wciąż obecny... może to wina płyty głównej??

zapodaje obrazki, które może nie są najlepszym przykładem, ale pokazują mniej więcej o co chodzi....

123lc5.th.jpg

beztytuuli8.th.jpg

Widać mniej więcej dość nagły zanik szczegółów po oddaleniu się i niewlielki zasięg trawy przy grze, która nie powinna sprawiać żadnych problemów (ground control II ). Jeżeli ktoś potrafi powiedzieć to niech powie jakich części to może być wina, płyta główna, grafika, może procesor??

olszak
komentarz
komentarz

robiłeś formata? moimzdaniem stery złe, tez kiedys tak miałem z 7300gt. fajnie jak bys podał konfig calego kompa, przyczyny moga byc rozne

alanaku
komentarz
komentarz

wreszcie się ktoś odezwał :) ... więc tak... Core 2 Quad 2,66, Płyta ASUS P5KC, 2 x 1GB 800mhz, zasilacz chieftec 450w no i ASUS nVidia GeForce 9800GTX 512MB

no trudno... pójdę chyba do serwisu bo coś mi się widzi, że to sprawa sprzętowa, a tu chyba nikt mi nie pomoże...

bastard
komentarz
komentarz

Podaj temperatury karty . (sprawdz np.everestem)

nitro07
komentarz
komentarz

dzieje się tak tylko na tej jednej grze ? czy na wszystkich ?

alanaku
komentarz
komentarz

we wszystkich i jak mówiłem objawia się to szybkim zanikaniem szcegółów modeli i otoczenia oraz słabym AA...temperatura karty w "spoczynku" to 49, a w czasie używania coś koło 60, może trochę mniej...sprawdzone na F.E.A.R Perseus Mandate...

no więc??

Gość
komentarz
komentarz

Jakie masz sterowniki (?), najlepiej pobierz najnowsze ze strony NV

alanaku
komentarz
komentarz

mam najnowsze

bastard
komentarz
komentarz

Karta nadaje się do serwisu jak format i najnowsze sterowniki nic nie dadzą

Kosmoj
komentarz
komentarz

nowa karta + nowe stery. sama czystka rejestry moze nie wystaczyc i reinstalka Windowska sie przydaje. jezeli po tym zabiegu nadal nic to wez zareklamuj!!

alanaku
komentarz
komentarz

format itp odpada bo jak wspomniałem na starej karcie było to samo, a po wymianie robiłem format i jest znowu, więc to jest najprawdopodobniej nie wina karty graficznej, a płyty głównej...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.