x-kom hosting

Firefox i HBO GO: "Błąd Nie można odtworzyć pozycji..."

hemisys
utworzono
utworzono

Niestety nie mogę odtwarzać filmów, "Błąd Nie można odtworzyć pozycji, spróbuj ponownie później". Na Edge nie mam problemów. W Firefoxie wyłączyłem dodatki, śledzeniu wystawiłem na standard i nic. Pomożecie?

  • 3 tygodnie później...

Anawa
komentarz
komentarz

Jak wygląda sprawa na innej przeglądarce, np. Chrome? Wydaje mi się, że może brakować jakiegoś dodatku do wyświetlania filmów na innych przeglądarkach.

  • 1 miesiąc później...
hemisys
komentarz
komentarz

w chrome, chromium i ffox to soma. Dizała tylko na edge

  • 3 miesiące później...
Anawa
komentarz
komentarz

Jeszcze wracając do tematu i  błędu: sprawdź, czy posiadasz aktualne wersje przeglądarek. W przypadku FireFox'a wchodzisz w "Pomoc" , a następnie "O programie FireFox" i jest sprawdzana dostępność aktualizacji:

firefox.png.ab6b3296859ac70385c5bc75a0a015aa.png

 

Jeżeli to nie zadziała, to może być problem z samym odtwarzaczem HBO GO, a wyświetlanie komunikatu "Błąd Nie można odtworzyć pozycji, spróbuj ponownie później" może być spowodowany np. obciążeniem serwerów HBO GO (np. dużo osób chce w danym momencie obejrzeć nowy serial).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.