x-kom hosting

Karta pod AGPx4

nazir
komentarz
komentarz

Geforce 7800GS, Radeon X1950PRO/GT

Wszystkie kart graficzne ze złączem AGPx8 będą działały pod AGPx4.

Silent Hunter
komentarz
komentarz

dzieki a tak do 550 zl .

nazir
komentarz
komentarz

Podałem najlepsze karty graficzne do ceny 550zł pod złącze AGP.

Bardziej preferuję Radeon'a, posiadam wersję X1800GTO pod złącze PCI-E i jestem bardzo zadowolony jeśli chodzi o gry.

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Ja również preferuję Radeony, ale prawda jest taka, że GF 7600 GS GDDR3, jak np. ten, którego podał nazir, jest szybszy w większości gier od X1650 Pro GDDR3 (którego sam posiadam).

@Silent Hunter

1 link - karta prawie tak dobra jak X1650 Pro, do tego tańsza. Nadal jednak chyba mniej opłacalna od 7600 GS GDDR3 od Galaxy.

2 link - nie warto dorzucać kasy do tego GT, bo ma osiągi ledwo parę procent lepsze od Galaxy 7600 GS GDDR3.

3 link - to jest ten sam Radeon, którego podał nazir, i którego mam ja. Jeśli nie przeszkadza Ci, że wiatrak jest baaaaaaardzo głośny, no i że za tą cenę otrzymasz lepszego 7600 GS Galaxy, to możesz brać...

nazir
komentarz
komentarz
2 link - nie warto dorzucać kasy do tego GT, bo ma osiągi ledwo parę procent lepsze od Galaxy 7600 GS GDDR3.

Jedyna różnica to 60MHz w taktowaniu procesora.

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Właśnie. A te GSy dość dobrze się podkręcają :)

Silent Hunter
komentarz
komentarz

a czy na mojej plycie glownej da sie podkrecic tego gs-a

? jak tak to o ile moj zasilacz to 400w Logic

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Karty graficzne da się podkręcić na każdej płycie głównej, bo nie od niej to zależy (prędzej od zasilacza). Ale myślę, że nie ma sensu podkręcać, bo Twój procesor i tak albo będzie "na styk", albo będzie nieco za wolny do "obsłużenia" karty na fulla.

nazir
komentarz
komentarz

Zawsze możesz o 60MHz podkręcić taktowania pamięci i będziesz miał 7600GT :)

FrogsterPL
komentarz
komentarz

7600?

nazir
komentarz
komentarz

Tak, w GS od Galaxy taktowanie pamięci wynosi 500MHz a w wersjach GT np od Gigabyte 560MHz.

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Rdzenia, nie pamięci ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.