x-kom hosting

Zasilacz

Poso
utworzono
utworzono

Witam tak jak w temacie potrzebuje dobrego firmowego zasilacza do 100 zł. Chce kupic zasilacz na allegro.. a wybur jest ogromny więc nie chce stzrelać:D

Sprzęt:

AMD Athlon 2500+

ATI RADEON 9550

dysk Maxtor 80 gb

512DDR ram

nazir
komentarz
komentarz

Nie kupuj tracerów, lepiej już tego Fortrona wziąć.

Poso
komentarz
komentarz

Czytalem gdzieś po necie, że ten model ma jakąś wade...Coś ze startowaniem kompa. Chodzi o FORTRON 400W

nazir
komentarz
komentarz

Za 100zł nie kupisz dobrego zasilacza, jakbyś mógł drugie tyle dołożyć to byś kupił przyzwoity zasilacz -> Huntkey 350W.

Poso
komentarz
komentarz

Chodz też o to zeby wydal na moim kompie.. kiedyś kupiłem zasilacz akyga 350 W... jak grałem w jakąś gierke samoczynnie mi sie komp restartował.. nie chce zeby sytuacja się powtozyla :/

nazir
komentarz
komentarz

We większości tanich zasilaczy takie są problemy. Nie rozumiem ludzi którzy próbują oszczędzać na zasilaczu, przecież to jeden z najważniejszych elementów komputera.

Radzę zebrać dodatkowe pieniądze i kupić coś mocniejszego.

Poso
komentarz
komentarz

przesada 100 zł to nie 40.. bo niektóre na allegro tyle kosztują :)

Taki FORTRON myśle, że by wydał. To nie jest już taki "szit" jak taniocha z akyga.

[ Dodano: 2007-03-05, 13:31 ]

Który byście mi polecili zasilacz FORTRONA z tych ? :

http://www.allegro.pl/search.php?string=FO...=&price_to=

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.