x-kom hosting

Przestał uruchamiać się Word i Excel 2010

LUBER
utworzono
utworzono

Po automatycznej aktualizacji Windows XP przestał się otwierać Word i Excel 2010. Przy próbie otwarcia pojawia się komunikat: "Nie znaleziono punktu wejścia procedury EnumCalendarInfoExEx w bibliotece KERNEL32.dll" i drugi komunikat: " System operacyjny nie jest obecnie skonfigurowany do uruchomienia tej aplikacji". Odinstalowałem KB2553332 ale dalej Word i Excel się nie uruchamiają i są te same komunikaty. Może ktoś zna sposób jak temu zaradzić?

cioldan
komentarz
komentarz

Tez mam ten sam problem...macie jakaś poradę?

Marianok
komentarz
komentarz

Czołem, należy odinstalować aktualizację KB4462157 z dnia 18 stycznia 2019.

Sprawdzone na żywym pacjencie.

Pozdrawiam, miły informatyk.

  • Super 1
angelika-gliwice
komentarz
komentarz

Odinstalowałam aktualizacje i wszystko działa. Dzięki wielkie :) Ratujesz życie :) Bez Worda jak bez ręki ;) 

Marianok
komentarz
komentarz

Prawdopodobnie konieczne jest również wyłączenie aktualizacji automatycznej.

Dzisiaj ten sam komputer miał ten sam problem (tzn wczoraj po odinstalowaniu pobrał tą aktualizację ponownie i dzisiaj się wysypał).

Także zalecam zaznaczyć przedostatnią opcję - powiadom mnie o aktualizacji ale jej nie instaluj i nie pobieraj.

Pozdrawiam

Eurogwelt Eurogwelt
komentarz
komentarz

U mnie jest to samo, ale nie moge nigdzie znalesc   KB4462157 ? Gdzie to jest i jak go znalesc. Zaznaczam, ze iestem nieco zielony z komputerem.

angelika-gliwice
komentarz
komentarz
Dnia 25.01.2019 o 10:55, Eurogwelt Eurogwelt napisał:

U mnie jest to samo, ale nie moge nigdzie znalesc   KB4462157 ? Gdzie to jest i jak go znalesc. Zaznaczam, ze iestem nieco zielony z komputerem.

Start-> panel sterowania->dodaj lub usuń programy. Tam przeszukaj wszystkie pliki i znajdź Microsoft Office i odpowiedni numer aktualizacji (jest podany w nawiasie) i kliknąć  usuń albo odinstaluj. 

  • 3 tygodnie później...
DANKOS
komentarz
komentarz

Witam,

już aktualizacja została zastąpiona nową o innym numerze, czy ktoś już zdiagnozował, która to?

pampeluna
komentarz
komentarz

KB4462174, przynajmniej po jej odinstalowaniu u mnie word się uruchomił, . Swoją drogą nie wiem czy to się do uokik nie nadaje, u mnie to już czwarty raz w ostatnim czasie, mam legalnie zakupione oprogramowanie, a producent złośliwie uniemożliwia mi korzystanie z niego pod obłudną przykrywką aktualizacji

  • Super 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.