x-kom hosting

[Rozwiązany]Prosze o porade w wyborze nowej grafiki [max 400pln]

kabat07
utworzono
utworzono

witam

potrzebuje karte graficzna najlepiej nowa (jak znalazla by sie okazja to i uzywana)

aktualnie mam radka 9800pro ale sie sypie chyba bo jak wchodze w gre to chwile pogram i mi sie monitor albo wylacza albo wyskakuja paski na monitorze, przy normalnej pracy komutera nic sie nie dzieje, jeszcze jak gram to czasem wyskoczy ze akcelerator graficzny zostal wylaczonybo nie odpowiadal i mi sie zmienia rozdzieloczosc potem dalej te paski...

robilem format zmienialem sterowniki i nic...

wiec powoli sie rozgladam za jakas karta

plyte gl mam gigabyte 8xAGP

procka athlona 3000

ddr 1536

zasilacz 300W

jaka polecicie mi grafike radeona czy GeForce

cena tak do 400zl

prosze o porady pilnie mi jej potrzba, z gory zdzieki i pozdrawiam

dodam ze potrzbna do gier gl w call of duty 2 i 4

Piotr1986
komentarz
komentarz

Na 99% wina jest w zasilaczu. 300W pewnie no name i myśle, że właśnie on pada a nie grafika. Wymień go czym prędzej na jakiegoś Amacrox'a, Corsaira lub Chieftec'a.

kabat07
komentarz
komentarz

takczy siak bede go zmienial ale chodzila grafika na nim od 3 lat wie cchyba nie tu tkwi problem :/

kabat07
komentarz
komentarz

ale wg testu na 3dmark na aukcji radeona to radeon wypada o wiele lepij niz Gf

wiec jaka? ktora karta bedzie lepsza???

Ebola
komentarz
komentarz

7900gs / X1950pro ...obie te karty sa na takim samym poziomie, w testach wypadaja raz z przewagą dla Radeona a raz dla Geforce. Ale ja bym sie zdecydowal na GeForce

Lipton
komentarz
komentarz

Kręcony ten Athlon ?? Bo jeżeli nie to nie ma co wkładać tam GF7900 lub Radka X1950PRO. Maks 7600GT lub Radek 2600XT DDR3.

kabat07
komentarz
komentarz

mnie raczej interesuje nowa karta, procek nie byl krecony, czyli karte ktora ja wyminilem bedzie hamowal?? teraz zastanawiam ise na tymi dwoam co podal Lipton, tylko ktora bezdzie lepsza?? z tego co sie troche porozgladalem to parametry ma lepszy radek ale czy jest lepszy?

co polecacie 2600xt czy 7600gt

dzieki za pomoc

Lipton
komentarz
komentarz

Jeżeli byś wsadził tam 7900GT to na pewno by hamował. Musiałbyś go troszkę podkręcić w to po zmianie zasilacza bardzo zachęcam.

W starych gierkach będzie wykorzystywał na 100% ten Athlon go niestety w nowszych 80%. Jeżeli kupiłbyś 7900GS odwróciłoby to się w drugą stronę.

7600GT wykorzysta w 100%.

http://allegro.pl/item352608627_geforce_76...gwarancja_.html

Jeżeli byś podkręcił proca to bierz HD2600XT gdyż jest tańszy od 7600GT i wydajniejszy. Do tego zasilacz Chiefteca 450W.

kabat07
komentarz
komentarz

dzieki Ci wielkie za pomoc :) jeszcze polukam jak z tym podkreceniem. temat do zakmniecia biore 2600XT :D

pozdrawiam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.