x-kom hosting

Błędy podczas uruchamiania windowsa

--OKO--
utworzono
utworzono

Witam

Może zaczne od początku. Podczas gry w Call of duty miałem zawiasa no i musiałem niestety walnąć reseta. I tu sie zaczuna, bo przy odpalaniu kompa miałem pionowe kreski i kropki (raz są czerwone czasami białe)

i gdy kończy sie ładować windows xp komputer sie resetuje :( .Wszedłem wiec w tryb awaryjny

odinstalowałem sterowniki od karty graficznej (Gf 7900gs galaxy) i system sie uruchomił bez problemu,

(zaznaczam że kreski są zawsze przy uruchamianiu) Instalowałem juz chyba ze 4 rodzaje strów do karty, a komp nadal sie restartuje po załadowaniu windowsa.

Podłączyłem inny monitor, zainstalowałem odnowa windowsa (nawet podczas instalcji były te kreski)

i nic... to samo

I teraz muze kożystać z kompa bez sterowników od karty gr. (a i na pulpicie niemam tych kresek tylko podczas uruchamiania komputera)

Znajomy powiedział mi , że mogło coś sie przegrzac w karcie grafiki lub na procku.

Może miał ktoś taki problem i podpowie co z tym zrobić??

WolfiK
komentarz
komentarz

Czy karta była podkręcana? Wszelkiego rodzaju śmiecie na monitorze raczej nie powinny być efektem sterowników tylko karty graficznej. Jeżeli była podkręcana to wróc do standardowych taktowań. Sprawdź temperaturę GPU w evereście.

--OKO--
komentarz
komentarz

Karte kiedys tam podkręcałem, ale zawsze wracałem do standardowych ustawien taktowania.

A temperatury w ewereście niemoge sprawdzic bo mi wogóle niepokazuje. Moze dlatego, że niema sterów.

falcon1984
komentarz
komentarz

Też mam tą kartę i mam pewne pomysły

Po pirwszen a chodzeniu CoolerMaster ta karta się niemiłosiernie grzeje i pewnie miałem z 90C na grafice albo pod 100C i coś się mogło przegrzać

Druga sprawa to karta może sobie z wykręconymi fabrycznie taktami 600/1600 nie dawać rady. U mnie też cyrki w grach były, freeze czasamni w grach miałem. Jak zjechałem do 550/750 to od tego momentu spokój jest

W twoim przypadku pamięci chyab padły skoro masz nawet kreski, kropki i restarty. Oddaj kartę na gwarancję

--OKO--
komentarz
komentarz

Najwięcej udało mi sie wycisnąć jak widac na zdieciu,

a procek nawet nie tak bardzo niegrzał tylko właśnie pamieci jak paietam strasznie sie grzały i to jeszcze niemam radiatorków :unsure:

Naszczęćie znalazłem fakture za zakup i jesczcze mam na gwarancj, także jutro do serisu <_<

3_demark05.JPG

post-19397-1209328040_thumb.jpg

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.