x-kom hosting

Moje własne domowej roboty narzędzie do zabezpieczania folderów hasłem

Paweł Strumiłowski - Konto od taty
utworzono
utworzono

Moi drodzy! Jeżeli boicie się, że któś dostanie się do waszych danych, to mam dla was ciekawą propozycje.

Encryptor v1.0 to moje własne narzędzie, które zabezpieczy wasze pliki schowane w folderze.

 

LINK:

https://drive.google.com/drive/my-drive

UWAGA! Wam się ten plik nie wyświetli. Trzeba wpisać email i hasło.

mariusz81@gmail.com        T@ls@vi132!$

WSKAZÓWKI: Przed użyciem edytuj, aby zmienić hasło [ if NOT %pass%== (HASLO zmieniamy na swoje hasło) goto FAIL ]

Przy pierwszym uruchomieniu powstaje nam folder. Pakujemy do niego nasze pliki. Uruchamiamy program. Program zapyta nas, czy na pewno chcemy zablokować folder. Jeśli tak, Klikamy TAK. Folder nam zniknie, lub u niektórych przemieni się w:

Control Panel.{21EC2020-3AEA-1069-A2DD-08002B30309D}. Przy ponownym użyciu programu, do odblokowania wprowadzamy hasło.

Czy wszystko jest jasne?

Anawa
komentarz
komentarz
12 minut temu, Paweł Strumiłowski - Konto od taty napisał:

 UWAGA! Wam się ten plik nie wyświetli. Trzeba wpisać email i hasło.

Jeżeli chcesz, żeby ten program był publicznie dostępny, to udostępnij go jako publiczny, bo teraz nawet jak podajesz login i hasło to i tak nikt się nie zaloguje:

potwierdz.png.32214b667dec91921355a9040b95b317.png

Paweł Strumiłowski - Konto od taty
komentarz
komentarz

Udostępnie ci go. Dawaj MAIL!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.