x-kom hosting

VPU Recover zresetował akcelerator graficzny, ponieważ nie odpowiadał on na polecenia sterownika ekranowego"

Koptasz
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam!

Mam problem prawdopodobnie z kartą graficzną. W grach typu Tibia, Wiedźmin lub nawet po uruchomieniu komputera wyłącza się monitor, po jakimś czasie znów się załącza i wyskakuje bład "VPU Recover zresetował akcelerator graficzny, ponieważ nie odpowiadał on na polecenia sterownika ekranowego". Wymieniałem już zasilacz obecnie jest to FEEL III z dużym wentylatorem 12cm o mocy 350W. Podam na wszelki wypadek resztę części: Intel Pentium D 2x 2,66, Karta graficzna Ati radeon x800 series PowerFull color, płyta głowna Gigabyte ale nie wiem dokładnie jaka.

Jeżeli ktoś ma jakikolwiek pomysł co z tym zrobić, bo nie ukrywam, że mam całkowicie poszarpane nerwy z tego powodu to byłbym wdzięczny.

bush
komentarz
komentarz

jesli masz taka mozliwosc to zainstaluj nowy system i sterowniki, o ile wiem on ma weisc DVI i VGA, poprubuj na obydwu.

P.S Ja tak mialem z ta sama karta ;) na DVI mi tak sie wylaczal, a na VGA normalnie chodzil. Moze i byc na odwrut ale nie jestem pewny

Koptasz
komentarz
komentarz

Mam przejściówkę pod DVI ale nie umiem tego podłaczyć tak żeby działało (zielony jestem w tych sprawach). Jeżeli możesz to napisz co i jak.

P.S. mam monitor 19" AOC

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.