x-kom hosting

prezent

monaskaylar
utworzono
utworzono (edytowane)

Cześć,

Szukam prezentu na urodziny dla chłopaka, który jest informatykiem, grafikiem komputerowym, audiofilem, gra w gry komputerowe, rozkręca laptopy, ogólnie lubi naprawiać różne rzeczy, ciekawy świata, chciałby mieć kamerę termowizyjną albo porządny mikroskop, ale nie stać mnie na takie rzeczy. Chciałam coś kupić do 150 zł, ale nie wiem co za takie pieniądze kupić komuś kto miesiąc czyta opinie, sprawdza wszystko zanim kupi cokolwiek. Także nic takiego, co może uznać że "eee sam kupiłbym lepsze". Jakiś taki mały bajer, z którego będzie się cieszył. Poza tym robię prezent taki od siebie, ale chciałam coś co się przyda. Help!

cinomatic
komentarz
komentarz

To fakt że jak ktoś czyta najpierw 1000 recenzji i porównań to ciężko taką osobę zaspokoić.

 

Dobrym rozwiązaniem może być bon do morele.net czy x-kom gdzie sam sobie później coś wybierze.

 

Może to banalne ale myślę że dosyć dobre rozwiązanie.

monaskaylar
komentarz
komentarz

Zawsze powtarza, że to najgorszy prezent jak ktoś się kogoś pyta co chce dostać, albo kiedy daje pieniądze, bo wtedy nie ma niespodzianki. Myślę, że karta podarunkowa w tym przypadku też nie będzie dobrym rozwiązaniem. Chciałam kupić lutownicę, ale się okazało że już ma.

Jeśli głównie rozkręca elektronikę, to takie coś pewnie się nie przyda do tego :

https://allegro.pl/oferta/yato-wkretarka-akumulatorowa-wkretak-3-6v-100-bit-7222555281

??

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.