x-kom hosting

Brak systemu

Ineron123
utworzono
utworzono (edytowane)

Otóż, złożyłem sobie niedawno komputer. Wszystko tak jak powinno być. Niestety zapomniałem o systemie. No i cóż kaplica, funduszy już nie ma e co zrobić bez systemu? Czy jest jakiś inny LEGALNY sposób, aby mieć system bez kupowania go? Jakieś demo czy coś?

Dark_Moon
komentarz
komentarz

Np Linux w różnych odmianach darmowych

Ineron123
komentarz
komentarz

Jednak jeżeli chodzi o gry (w które bardzo lubie grać), Linux jest takim system, że nie każde gry na nim chodzą 

Dark_Moon
komentarz
komentarz

Ja wiem, że Windows to monopolista. Ale Microsoft nie udostępnia za darmo systemów. Można ściągnąć Windows np. 7 i miesiąc można na nim działać bez aktywacji. Dobre i to.

Dark_Moon
komentarz
komentarz

On tam nic złego nie wypisuje to coś w stylu tego co ja napisałem. działasz na systemie ale bez aktywacji. Tyle tylko, ze jest to artykuł sprzed 2 lat a Win 10 w tym czasie jest już innym systemem niż był 2 lata temu więc może to działać tylko miesiąc. Nie sprawdzałem.

Zresztą moim zdaniem w Polsce w ciągu miesiąca mając więcej niż 14 lat można te 450 zł zarobić. trzeba się tylko rozejrzeć. To już nie te czasy gdy ja uciekałem, bo było 3 miliony bezrobotnych.

Więc miesiąc bez aktywacji a po miesiącu kupujesz legalny system w sklepie i aktywujesz.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.