x-kom hosting

Tablet do pracy [2500]

legolas333
utworzono
utworzono

Witam!

Jestem studentem, poszukuję mobilnego sprzętu do obslugi powerpointa, worda (w tym mendeleya). W drogę na stuidia zabrałem ze sobą mój poczciwy RoG G751J. Można dużo powiedzieć o tym sprzęcie, ale nie, że jest wygodny w różnych warunkach i mobilny. Do tego bateria padła dosyć szybko. Zacząłem angażować się bardziej w sprawy naukowe, gry poszły w zapomnienie. Szukam sprzętu na którym wygodnie byłoby pisać prace naukowe, obsługiwać powerpointa, robić notatki reczne - najelpiej za pomocą dedykowanego rysiku. Niestety budżet jest śmniesznie niski. Najlepiej żeby nie przekroczył 2000. Wymagam dobrej jakości wykonania, wydajności i dużego ekranu. Brałem pod uwagę używanego ipada pro (12,9 - spora przekatna), czy surface pro, ale ten wydaje się być znacznie poza moim budżetem. Chciałbym nie pozbywać się laptopa, może jeszcze kiedyś w coś pogram :p Wchodzą w grę również ultrabooki - wymażony matebook x pro zdecydowanie poza możliwościami.

SaveYourself
komentarz
komentarz

Przydałoby Ci się coś na Windowsie, wygodniejsze do pracy, zwłaszcza z pakietem Office.. Jeśli byłby to budżet z tematu, to tutaj jest do kupienia na promocji Lenovo MIIX 700-12ISK za 2499 zł. To tak właściwie nie tablet, a laptop 2w1. Bardzo fajny sprzęt, matryca FHD+ (2160x1440), 12-calowa,  8 GB Ram, SSD 256 GB, na baterii może pracować do 9 h. W zestawie dostajesz odłączaną klawiaturę, zasilacz oraz Active Pen - rysik od Lenovo.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.