x-kom hosting

Szczoteczki soniczne

Chmurek
utworzono
utworzono

Cześć wam, ostatnio uznałem, że fajnie byłoby zainwestować w jakąś dobrą szczoteczkę soniczną. Słyszałem o nich same dobrze rzeczy, jedynym problemem jest ich koszt. Mógłbym wydać koło 400zł, ale nie bardzo wiem czym mogą (poza np. ilością programów) różnić. Ktoś z was ma jakąś dobrą, sprawdzoną do polecenia ?  :) 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

echhhh....

539
komentarz
komentarz

Nie ehhh tylko o ile kupujemy dobry jakościowo produkt szczoteczki soniczne są jak do tej pory najlepsze do mycia kłów i to nie tylko u ludzi :)

  • Super 1
MasterYoghourt
komentarz
komentarz

echhhhhhh......

Chmurek
komentarz
komentarz

Dlatego chciałem się dowiedzieć co inni o tym sądzą. Czy jest sens wydawanie dajmy na to 400zł na jakieś szczoteczki z 20ma programami mycia, czyszczenia, suszenia,  prania i odkurzania, czy wystarczy jakaś podstawowa za 200zł, która nie zaszkodzi zębom, a działać będzie tak samo dobrze. 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Jak to powiedział Thanos, Apokalipsa jest łaską.

539
komentarz
komentarz

Jak to powiedziała moja dentystka lepiej dbać o swoje jak wkręcać potem nie swoje w siebie. (jeszcze można chodzić jak bezzębny glut)

Łaskę zatem jaką proponujesz gdy to będzie nieuchronne przyjmuje z pokorą z pełnym uzębieniem udając się pod opiekę stwórcy, a abnegaci dentystycznych technik niech sobie nawet i u Pana Boga w ogrodzie jabuszka na papkę ucierają, ja będę chapsał wprost z rajskiej jabłoni, twarde i soczyste. :)

MasterYoghourt
komentarz
komentarz (edytowane)

Gdybym szczoteczkę do zębów za 400pln kupował, to bym do tej pory na majtki zbierał.

Znalezione obrazy dla zapytania szczoteczka do zębów biedronka

539
komentarz
komentarz

Master, przecież ja Ci życia nie organizowałem. Każdy oczywiście odbiera rzeczywistość przez własny pryzmat życia, emocji,możliwości.

Czyja to wina ,ze w tym kraju przedmiot higieny osobistej (podstawowy) za parę euro wzbudza takie dziwy????

Szczoteczka to tylko szczoteczka, nie ma w tym nic nadzwyczajnego, choć przyznaje te dobre soniczne są naprawdę godne polecenia.

Dwie minuty taką szczotką mycia zębów psu to prawdziwy skarb technicznego ułatwienia życia dla właściciela małpy. Jak się nie trudno domyśleć małpiszon do cierpliwych w sprawie higieny jamy ustnej nie należy(wierci się i domaga szybkiego końca tego gmerania mu w gębie) wiec ręczne mycie zębów temu gadowi jest mało efektywne. Za to przepędzlowanie soniczną przez nawet dwie minuty daje efekt jak byś ręczną heblował nie wiem ile. Może to nazbyt kontrowersyjny przykład tego za co cenie sobie tą technologię, wierz mi własne zęby potrafię domyć zarówno szczoteczką elektryczną jak i ręcznie,  nie stanowi to dla mnie specjalnego wyzwania. Tyle ,że znów elektryczna o niebo efektywniejsza , co za tym idzie oszczędzam czas i stanie w łazience z rozwartą gębą.

Youki
komentarz
komentarz

Kompletne minimum to Alfawise S100. Końcówki wystarczają na 3 miesiące, bateria wytrzymuje do miesiąca czasu. 

Coś już całkiem dobrego i wystarczającego w zupełności to Xiaomi Soocare x3, Soocas X3 albo Oclean Air.

 

  • Co? 1
r102
komentarz
komentarz

W grudniu były w Lidlu po 69,99 - taniej o połowę niż Xiami na aliexpresie - i jak to w Lidlu - pewnie jakaś tam jakość będzie dotrzymana...

  • Haha 1
539
komentarz
komentarz

Boże jak miło widzieć ,ze zęby myjecie..Panowie wciąż tli się we mnie nadzieja do życia, nie wszytko stracone :)

r102
komentarz
komentarz

Nie chwaląc się nie mam tylko dwóch - górnych kłów :bajer:

Besesumber
komentarz
komentarz

Taka do 4 stówek :P iBOX ISTB10 w al.to w promocji za 159 zł z 399 zł

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.