x-kom hosting

[Rozwiązany] Realtek HD audio alc 268

dando
utworzono
utworzono

Witam, od paru dni jestem posiadaczem laptopa Belinea o.book1 z karta muzyczna REaltek hd alc268.. problm jest nastepujacy: otóz po jakims czasie sluchania muzyki (podlaczone gloscniki creative 2.1) pojawia sie chmurka z napisem"gniazdo zostalo odlaczone" i dzwiek zaczyna grac z glosnikow wbudowanych w laptopie mimo ze podlaczone sa zewnetrzne.. przy tym dziwk ostro sie zacina... pomaga uruchomienie ponowne kompa...prosze o pomoc. z gory dziekuje.

szczepan522
komentarz
komentarz

Proponuje przeinstalować sterowniki standardowe które otrzymałeś a jeśli one nie pomogą to poszukaj oficjalnych sterowników na stronie producenta...

  • 3 tygodnie później...
dando
komentarz
komentarz

Dzieki bede probowal:)pozdr.Witam to znowu ja. Problem sie chyba rozwiazal... zainstalowalem najnowsze sterowniki realteka ale to nie pomoglo...okazalo sie ze po usunieciu Daemona tools'a jestjak narazie wszystko ok:) jak sadzicie czy on mogl miec na to jakis wplyw ?? moze mial w sobie jakies konie trojanskie?? ... dziwne..no ale na szczescie dziala:)Witam to znowu ja. Problem sie chyba rozwiazal... zainstalowalem najnowsze sterowniki realteka ale to nie pomoglo...okazalo sie ze po usunieciu Daemona tools'a jestjak narazie wszystko ok:) jak sadzicie czy on mogl miec na to jakis wplyw ?? moze mial w sobie jakies konie trojanskie?? ... dziwne..no ale na szczescie dziala:)

kenwood
komentarz
komentarz

Programy do emulacji dysków wirtualnych często kolidują w systemie. Chociaż nie podejrzewam, że to by miało jakiś z tym związek. No, ale ważne, że problem rozwiązany!

Pozdrawiam!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.