x-kom hosting

Problem z YouTube

Bordzik
utworzono
utworzono

Cześć,

Temat zapewne był już powielany kilkanaście razy, ale nie mogę znaleźć nigdzie tego konkretnego problemu, który dotyczy mnie od pewnego czasu.

Jak w tytule, mam pewien bardzo frustrujący problem z odtwarzaniem filmów na yt - działają normalnie do momentu, gdy nie przesunę ich o parę sekund do tyłu albo do przodu, wtedy filmiki się zacinają i już w ogóle nie chcą się naładować, wtedy działa tylko odświeżenie karty. Nawet jeśli nie przesuwam filmów, same z siebie po pewnym czasie się zacinają. Używam opery, próbowałam puszczać filmy jeszcze na chrome i firefoxie - ten sam rezultat. Jedynie, gdzie filmiki działają normalnie, to na przeglądarce IE... na którą jednak nie chcę się przesiadać :pff: problem nie był od samego początku, nasilił się dopiero w tym czasie i już mi puszczają nerwy po prostu. Instalowanie na nowo flasha nie poprawiło w tej kwestii niczego. Proszę o pomoc, albo chociaż podesłanie jakiegoś topicu/posta, który pomógłby mi to rozwikłać.

Od razu dodam, że mój obecny procesor to intel core i5-7400, a gpu gtx 1060 6gb, sterowniki jak najbardziej aktualne.

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Odinstaluj obecny Flash Player i zainstaluj starszą wersję, z listopada tego roku: https://fpdownload.macromedia.com/pub/flashplayer/installers/archive/fp_31.0.0.148_archive.zip

Jak będzie dobrze działać to otwórz panel sterowania > flash player > zakładka aktualizacje i wyłącz je. Włącz sobie za miesiąc aktualizację, być może wyjdzie jakaś lepsza wersja kodeka.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.