x-kom hosting

Internet w małym miasteczku?

cherokee265
utworzono
utworzono

Hej,

 

Mieszkam w małym miasteczku, 15 km od Legnicy, woj. Dolnośląskie. Aktualnie mam internet od Plusa, jakiś pakiet smartdom - nie mieszkam sam i dotychczas dokładałem się do rachunków za neta, tv nie oglądam.

 

Problem w tym, że internet jest tragiczny. Jak bardzo?

SPEEDTEST

 

Potrzebuję innego dostawcy. Na światłowód nie mam co liczyć, w mojej miejscowości go po prostu nie ma. Lokalny dostawca radiówki ma w ofercie maks 5 mbit za 99 zł miesięcznie (sic!). Jedynym wyborem jest chyba LTE. Jakiego dostawcę polecacie? Myślałem nad T-Mobile.

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

A Neostrada od Orange, po kablu telefonicznym ?

cherokee265
komentarz
komentarz

niby jest, ale 20/1 mbit, i przy umowie na 2 lata drugi rok jest za 70 zł miesięcznie. moim zdaniem słabo się opłaca.

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Weź ten T-Mobile na próbę, na jakiś krótki okres.

cherokee265
komentarz
komentarz

tak jak mówiłeś, wziąłem T-Mobile na 14 dni. po paru dniach mogę powiedzieć że jest spoko, nawet w godzinach szczytu mam te 15-20 mbit. a mieszkam jakieś 500 m w linii prostej od masztu antenowego :P tylko nie wiem jak ustawić ten modem, mam 4/5 kresek zasięgu - stoi na parapecie, z tym że okna mam od północy a antena jest na południe ode mnie

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Nie rozumiem twojego pytania ? Mam ci pomóc przestawić antenę twojego dostawcy, czy wykuć otwór w ścianie na okno wychodzące w stronę BTS'u dostawcy ?

  • 1 miesiąc później...
cherokee265
komentarz
komentarz
Dnia 13.01.2019 o 13:03, MasterYoghourt napisał:

Nie rozumiem twojego pytania ? Mam ci pomóc przestawić antenę twojego dostawcy, czy wykuć otwór w ścianie na okno wychodzące w stronę BTS'u dostawcy ?

 nie zadałem żadnego pytania, kolego. znaku zapytania nigdzie nie ma. internet chodzi dobrze tak jak jest ustawiony.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.