x-kom hosting

Jakie kom...

lesny1993
komentarz
komentarz

Z tych 3?

K800

Z tego co wiem chyba w podobnej cenie jest N70 i osobiście bym brał jakiegoś fona z Symbianem (np. właśnie tą Nokię) ;)

Gość
komentarz
komentarz

A co jest lepsze N70 czy k800 i.

Gość
komentarz
komentarz

IMO n70.

Gość
komentarz
komentarz

a jaka karte pamieci kupic ?

darek029
komentarz
komentarz

K800i !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Gość
komentarz
komentarz

K800i lepszy od N70 , nokia się strasznie muli i szybko zchodzi farba z obudowy, słaby aparat.

Roni11
komentarz
komentarz

Ja dorzucę coś od siebie:

N70:

  • cegła
  • słaby procek, co powoduje mulenie sie symbiana
  • klapka od aparatu po jakimś czasie łapie luz, co powoduje ze aparat sam sie czasami włącza

K800i:

  • cegła
  • brak symbiana
  • joy który lubi sie psuc

Jak dla mnie sprawa jest prosta:

z symbianem

Nokia 6120 LINK

bez symbiana

Nokia 6300 LINKl

ADAMADAM
komentarz
komentarz

Ja myśle, że najlepszy w tym przypadku będzie se k800i w sumie cena też jest przystępna... Np nowy na tej stronie kosztuje 659 zł... zerknij sobie

http://sklep.vobis.pl/oferta/telefony_i_sm...sson_k800i.aspx

filu
komentarz
komentarz

Zdjęcie simlocka to koszt ok.20zł

suar
komentarz
komentarz

Bierz K800i. Ma bardzo dobry aparat, bateria długo trzyma i co najważniejsze bardzo ładnie wygląda. Zdjęcie simlocka to koszt około 30 zł. Będziesz potrzebował karty Memory Stick Micro (M2).

filu
komentarz
komentarz

Co do bateri nie jestem taki pewnien... mam k800i i trzyma 2 dni... za zdjęcie simlocka zapłaciłem 20 zł :) Karte 1GB kupisz za 29zł :)

benkowik
komentarz
komentarz

Trzyma Ci 2 dni ale zależy co robisz i ile czasu. Mi potrafi leżeć ponad tydzień z groszem i bateria jeszcze trzyma. Chyba że już dorwę ją w WC to już trzyma kilka dni. Na to ile dni trzyma bateria jest wiele czynników na które trzeba zwrócić uwagę przy ocenie "bateria trzyma mi 2 dni"

K800i i jesteś boss :D :lol:

Pozdrawiam :D

P.S

Co do kart to nie był bym taki szybki "bill". Tutaj łatwo kupić szajs :) Dlatego lepiej kupić oryginalną ale mniejszą. Memory Micro Stick 512 za 40 zł ale masz pewność że przy zapełnieniu 98 % karta będzie chodzić lepiej od pozostalych podróbek na allegro.pl

Kamix
komentarz
komentarz

K800i to cegła, jedyna zaleta to aparat.

N70 zamula, bo ma słabego procka.

Ja mam Nokię E51 i mogę ją każdemu polecić: Wi-Fi, procek jak burza (370Mhz) i 80Mb Ramu.

Tylko jest "trochę" droższa od reszty propozycji.

benkowik
komentarz
komentarz

Kamil1194 podał jedyny model z Noki który bym brał. Brałbym jeśli musiałbym tylko z noki to właśnie E51 ale bardziej mam przekonanie do SE i go gorąco polecam :D:D

Kamix
komentarz
komentarz
Kamil1194 podał jedyny model z Noki który bym brał. Brałbym jeśli musiałbym tylko z noki to właśnie E51 ale bardziej mam przekonanie do SE i go gorąco polecam biggrin.gif biggrin.gif

Miałem podobne zdanie do twojego. I o Symbianie też takie jak większość - zacinający się telefon. I gdybym wziął N73 może było by tak dalej.

Ale wziąłem E51 co prawda procek dużo szybszy, praktycznie najszybszy, bo N95 ma wolniejszy(322Mhz). I telefon nic się nie zacina i śmiga jak burza, czy mu wrzucę kartę 2Gb, czy nie, to nie mam różnicy szybkości.

No i o Symbianie to się nie bedę rozpisywał, ale możliwości ogromne np. filmy AVI.

Więc teraz z SE rezygnuję i biorę Nokię :)

Pozdrawiam.

PS. N73 i E51 moglem brać za 1zł.

seba115
komentarz
komentarz

k800i

filu
komentarz
komentarz

Nie bede nowego tematu zakładał jak tu juz mowa o k800i... nie znam sie na bateriach... jaką najlepiej kupić zeby długo trzymała ?

suar
komentarz
komentarz

Najlepiej kupić nową i oryginalną:

http://www.allegro.pl/item349191189_oryg_b...800i_smycz.html - 950 mAh cena 20zł + przesyłka

http://www.allegro.pl/item347560520_stop_p...w300i_inne.html - 900 mAh cena 60zł + przesyłka

W pierwszej aukcji bateria jest tania ale nie wiadomo czy oryginalna, w 2 sprzedawca zapewnia, że sprzęt jest oryginalny ale trochę droższy ( 1 brałbym tańszą ;) ) Jeżeli chcesz przedłużyć żywotność baterii: wyłącz Bluetooth'a, wyświetlacz na minimum. Używanie telefonu też musi być ograniczone wtedy jest możliwość użytkowania 7 dni.

Gość
komentarz
komentarz

Głupoty opowiadacie że k800i jest cegłą. Jest w sam raz, użytkuje ponad 4 miesiące i jestem wręcz zauroczony ;).

Nie chce mieć telefonu którego nie czuje, i gdy mi wypadnie różnicy w kieszeni nie poczuje. Muszę go czuć. Do tego super aparat i według przynajmniej mnie fajny deasign. Bateria trzyma mi ok. 4-5 dni bo jej się nie formatuje ;)

filu
komentarz
komentarz

Telefon jest do uzytkowania a nie do patrzenia :P Nie po to ma bajery żeby ich nie uzywać.

KiceK ja równiez twierdze że k800i to nie cegła... w porównaniu z N95 jest dużo mniejszy :)

  • 4 miesiące później...
Matrix880
komentarz
komentarz (edytowane)

lepsza jest nokia n95 8GB

i do tej komórki nie trzeba dokupywać

karty pamięci a jak ktoś chce to chyba tylko dla szpanu :D

A co jest lepsze N70 czy k800 i.

// widziałeś datę ostatniej odpowiedzi

// następnym razem za taki post będzie ostrzeżenie

// Tomek

NoVyKomp
komentarz
komentarz

przepraszam ale muszę sprostować choć nie chce odświeżać tematu...

kolego ty chyba naprawdę jesteś z matrixu...

n95 - 2 (8GB) nie posiada gniazda memory card !

więc dla jakiego szpanu? - chyba dla idiotyzmu...

pozdrawiam i przepraszam za odświeżenie...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.