x-kom hosting

Odzyskanie usuniętego folderu

dan_2781@o2.pl
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam wszystkich. Przepraszam za to,że jestem pewnie w niewłaściwym dziale. Nie znam sie na komputerach, jestem zwykłym uzytkownikiem i mam problem, otóż podłączyłem kablem USB mój telefon do komputera PC i zacząłem porządkować moje zasoby na tym telefonie . Wszystko robiłem z poziomu komputera PC. Otworzyłem folder DCMI i w tym folderze znajdowałsię inny folder ze zdjęciami o nazwie 100ANDRO, który niestety usunąłem. Kiedy chciałem go odzyskać i otworzyłem na pulpicie komputera kosz, nie było go tam. Bardzo proszę, jeżeli ktoś wie jak to można przywrócić. Miałem tam bardzo cenne zdjęcia.

  • 1 miesiąc później...
dan_2781@o2.pl
komentarz
komentarz

Przepraszam za tak długą przerwę. Dosłownie przedwczoraj ściągnąłem aplikację mobilną Diskdigger Photo Recovery i udało mi się odzyskać. Zdjęcia jednak z poziomu PC po podłaczeniu smartfona nie były widoczne w folderze, do którego je przywróciłem. Widoczne były dopiero w aplikacji File Commander. Dziękuję za pomoc. Bez waszych wskazówek nic bym nie zrobił. Bardzo zależało mi aby nie oddawać w tym celu swojego telefonu osobom trzecim, mam jak i każdy na swoim urządzeniu swoją prywatną zawartość. Jeszcze raz dziękuję.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.