x-kom hosting

Uruchamianie Windows 10

marceloo
utworzono
utworzono

Witam,


sformatowałem Windows'a i zaczęła pojawiać mi się taka pozioma kreska podczas uruchamiania i nie jestem pewien czy tak ma być. Przez to system uruchamia mi się trochę dłużej.


Jestem w stanie coś z tym zrobić? Poniżej przesyłam wideo.

 

https://www.youtube.com/watch?v=RZo8xfQ9ZoM&feature=youtu.be

Gawel
komentarz
komentarz (edytowane)

Tak ma być. Uruchom msconfig/rozruch i zaptaszkuj "Rozruch bez interfejsu GUI". Wtedy te kółeczka  znikną. Możesz też w opcjach zaawansowanych zaznaczyć "Liczba procesorów" i wybrać maksymalną liczbę

marceloo
komentarz
komentarz

Hmm... ok. Ale mi chodziło o te kreski pionowe przed tym interfejsem GUI. "Kółeczka" mi nie przeszkadzają chodzi o to że mam wrażenie że kiedy uruchamiał mi się system bez tych poziomych kresek na tym czarnym tle.

Gawel
komentarz
komentarz

Ta kreska chyba oznacza że szuka plików bootowalnych na nośnikach. W trakcie nie masz płyty w napędzie albo czegoś w USB. Sprawdź też w BIOS jak są ustawione dyski do uruchomienia

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.